Przejdz do strony

W domu, w pracy, w szkole czy w podróży. Kabanosy Nasze Polskie to idealna przekąska, która nie wymaga chłodzenia dzięki czemu można zawsze mieć ją przy sobie. Kabanosy Nasze Polskie produkowane są w sześciu smakach. Poza klasycznymi, wieprzowymi, oferta obejmuje kabanosy z serem, drobiowo-wieprzowe, pikantne, z boczkiem oraz z pomidorami i ziołami. Dzięki możliwości wyboru spośród tylu smaków, z pewnością każdy znajdzie swój ulubiony.

Cechą wspólną kabanosów Nasze Polskie jest wysoka zawartość mięsa, a także brak dodatku fosforanów, glutaminianu monosodowego i barwników. Produkty nie zawierają glutenu, a dzięki procesowi suszenia ich termin przydatności do spożycia wynosi aż 90 dni. Kabanosy wytwarzane są w Polsce z mięsa pochodzącego wyłącznie z krajowej hodowli.

Duda Nasze Polskie to również wędliny w plastrach, które cechują się wysoką mięsnością oraz wyjątkowym aromatem. Stanowią wartościowy dodatek do codziennych kanapek. Równe i cienkie plastry zostały zamknięte w wygodnym opakowaniu, dzięki czemu przygotowywanie posiłków staje się wygodniejsze.