Przejdz do strony

W naszej ofercie znajdziesz pyszne wędliny, kiełbasy drobiowe, wyroby  garmażeryjne oraz produkty wędzone, a to wszystko z mięsa kurczaka,  kury, gęsi oraz indyka. Nasze produkty od lat doceniane są przez  polskich konsumentów, czego dowodem jest otrzymana statuetka „Złoty  Paragon 2017” w kategorii Wędliny na wagę, przyznana naszemu kurczakowi  gotowanemu.

Kurczak  gotowany to doskonała drobiowa wędlina, w której składzie znajdziesz aż  78% fileta z piersi kurcząt. Coś jeszcze? Tak, wysoka jakość oraz  świetna receptura, które zostały docenione przez konsumentów.

Na  uwagę zasługuje również nasz pasztet ciechanowski, klasyka gatunku.  To  propozycja zwłaszcza dla wielbicieli tradycyjnych smaków, choć   amatorzy pasztetów z pewnością także pokochają ten produkt. Co jest w   nim tak wyjątkowego? Wszystko! Począwszy od receptury, na pieczeniu   kończąc. Pasztet ciechanowski to doskonałe połączenie najwyższej  jakości  mięsa drobiowego oraz aromatycznych przypraw i ziół.  Charakterystyczna,  ciemna, „chropowata” skórka na wierzchu jest  rezultatem wielogodzinnego  przyrządzania pasztetu oraz pieczenia.  Doskonały do kanapek, ale  jeszcze lepiej smakuje jako przekąska z  ulubionym dipem.