Marki Cedrob S.A.

Cedrob S.A. jest największym polskim producentem mięsa drobiowego.

Kraina Kraka to marka, pod którą znajdziesz w naszej ofercie produkty z kaczki. Odkrywane na nowo mięso z kaczki powraca na polskie stoły.

Krakauerland firmuje wyroby z gęsi i kaczki. To marka produktów przeznaczonych na rynek polski oraz na eksport.

Cedrob Pasze to marka mieszanek paszowych pełnoporcjowych i uzupełniających dla drobiu i trzody chlewnej.

Prowadzimy sprzedaż hurtową propanu na cele grzewcze oraz oleju napędowego z dostawą do zbiorników magazynowych Klienta.

Wysoka jakość polskiego pierza i puchu z gęsi i kaczek jest znana i ceniona na całym świecie.


Marki Gobarto S.A.

Marka dystrybucyjna Gobarto S.A. współpracuje z ponad 160 dostawcami z całego kraju.

Gobarto Dziczyzna jest firmą specjalizującą się w skupie i przerobie zwierzyny łownej: jelenia, dzika, sarny, daniela.


Marki Silesia S.A.

Szukasz smacznej odmiany dla wędlin wieprzowych? Cenisz wysoką jakość produktów? Wędliny marki Cedrob są właśnie dla Ciebie!

Kurna Półka to produkty z polskiego drobiu o prostym składzie. 100% kurczaka, bez zbędnych dodatków. Delikatny smak mięsa drobiowego podkreśla starannie skomponowana mieszanka przypraw.

Z umiłowania do polskości i tego co nasze, rodzime, powstała marka produktów Duda Nasze Polskie. To pyszne wędliny dla tych, którzy poszukują unikalnych smaków, wysokiej jakości oraz wygodnych form pakowania.

Dobre jedzenie jest nieodzownym elementem udanego grilla. W tym wypadku Polacy zdecydowanie preferują dania mięsne. Kierując się tymi upodobaniami postanowiliśmy utworzyć linię grillowych produktów Go...

Nasze dania gotowe "Gotowe z Półki" to propozycja dla aktywnych osób, które nie zawsze mają czas na przygotowanie posiłków od podstaw.

Z myślą o dobrej diecie naszych czworonożnych ulubieńców przygotowaliśmy karmy pod marką Argos

Najwyższa jakość, starannie wybrane produkty oraz miła i profesjonalna obsługa – oto cechy, które wyróżniają każdą z placówek naszych sklepów firmowych.