Marki Cedrob S.A.

Cedrob S.A. jest największym polskim producentem mięsa drobiowego.

Kraina Kraka to marka, pod którą znajdziesz w naszej ofercie produkty z kaczki. Odkrywane na nowo mięso z kaczki powraca na polskie stoły.

Krakauerland firmuje wyroby z gęsi i kaczki. To marka produktów przeznaczonych na rynek polski oraz na eksport.

Cedrob Pasze to marka mieszanek paszowych pełnoporcjowych i uzupełniających dla drobiu i trzody chlewnej.

Prowadzimy sprzedaż hurtową propanu na cele grzewcze oraz oleju napędowego z dostawą do zbiorników magazynowych Klienta.

Wysoka jakość polskiego pierza i puchu z gęsi i kaczek jest znana i ceniona na całym świecie.

Agroced to naturalny środek polepszający właściwości gleby. Jest bezpieczny dla roślin, gwarantuje stabilne i wysokie plony.


Marki Gobarto S.A.

Marka dystrybucyjna Gobarto S.A. współpracuje z ponad 160 dostawcami z całego kraju.

Gobarto Dziczyzna jest firmą specjalizującą się w skupie i przerobie zwierzyny łownej: jelenia, dzika, sarny, daniela.


Marki Silesia S.A.

Szukasz smacznej odmiany dla wędlin wieprzowych? Cenisz wysoką jakość produktów? Wędliny marki Cedrob są właśnie dla Ciebie!

Kurna Półka to produkty z polskiego drobiu o prostym składzie. 100% kurczaka, bez zbędnych dodatków. Delikatny smak mięsa drobiowego podkreśla starannie skomponowana mieszanka przypraw.

Z umiłowania do polskości i tego co nasze, rodzime, powstała marka produktów Duda Nasze Polskie. To pyszne wędliny dla tych, którzy poszukują unikalnych smaków, wysokiej jakości oraz wygodnych form pakowania.

Nasze dania gotowe "Gotowe z Półki" to propozycja dla aktywnych osób, które nie zawsze mają czas na przygotowanie posiłków od podstaw.

Z myślą o dobrej diecie naszych czworonożnych ulubieńców przygotowaliśmy karmy pod marką Argos

Najwyższa jakość, starannie wybrane produkty oraz miła i profesjonalna obsługa – oto cechy, które wyróżniają każdą z placówek naszych sklepów firmowych.