Przejdz do strony

Cedrob Pasze to marka mieszanek paszowych pełnowartościowych i uzupełniających dla drobiu i trzody chlewnej.

CEDROB Pasze funkcjonuje w strukturach spółki od 2007 roku. W ciągu ostatnich lat działalności marka rozwijała się niezwykle dynamicznie stając się jednym z głównych filarów spółki CEDROB. Obecnie w ramach CEDROB Pasze działają jedne z najnowocześniejszych, w pełni zautomatyzowanych obiektów w Polsce - w Gumowie, Raciążu, Rypinie i Ligocie Dolnej koło Kluczborka o łącznej mocy produkcyjnej 135 tys. ton miesięcznie. Rocznie marka sprzedaje ponad milion ton mieszanek paszowych.


Właściwie dobrany surowiec przeznaczony do produkcji pasz daje gwarancję całkowicie bezpiecznego produktu finalnego. CEDROB Pasze polega zatem na polskich, sprawdzonych dostawcach ziaren zbóż, a pozostałe komponenty, w tym premiksy, aminokwasy, preparaty mineralne, tłuszcze oraz inne materiały paszowe pochodzą od uznanych producentów na rynku krajowym i zagranicznym - wszystko po to, by tworzyć mieszanki paszowe o urozmaiconym i bezpiecznym składzie.

Ekspert w żywieniu zwierząt oraz dostarczaniu kompleksowych rozwiązań żywieniowych.


Asortyment CEDROB Pasze to mieszanki  paszowe dla kurcząt rzeźnych, indyków rzeźnych, kur stad reprodukcyjnych  mięsnych i nieśnych, a także kur stad towarowych, kaczek, gęsi oraz  trzody chlewnej. Zastosowane we wszystkich wytwórniach rozwiązania technologiczne pozwalają uzyskiwać mieszanki paszowe wysokiej jakości,  efektywne w hodowli i całkowicie bezpieczne dla spożywających je zwierząt. 


Nad  prawidłową pracą linii produkcyjnych czuwa specjalny program sterowania, który kontroluje wszystkie urządzenia oraz procesy, aby zapewnić utrzymanie najwyższego standardu technologicznego. W procesie wytwórczym marka korzysta również z nowoczesnych higienizatorów, które całkowicie eliminują możliwość wniknięcia do paszy drobnoustrojów chorobotwórczych.

Cedrob Pasze został doceniony za innowacyjne rozwiązania, wysoką jakość asortymentu i indywidualne podejście do Klienta.

Każdego roku Cedrob Pasze skupuje od lokalnych rolników setki tysięcy ton zboża a tabor transportowy liczący ponad 100 ciężarówek i dwa pociągi pokonuje miesięcznie blisko 800 tys. kilometrów. Grupa dostawców zbóż współpracujących z CEDROB Pasze to obecnie silne grono 8000 lokalnych rolników i ich liczba stale rośnie - co miesiąc marka notuje wzrost liczby Partnerów o kolejnych 100 nowych podmiotów.

Rolnicy cenią CEDROB Pasze za uczciwe, przejrzyste zasady współpracy, w tym cenę gwarantowaną - bezpieczne rozwiązanie w przypadku załamania cen na rynku zbóż, krótki termin płatności oraz odbiór bezpośrednio z gospodarstwa. Na terenie kraju działa obecnie również kilkanaście małych magazynów skupowych CEDROB Pasze - to udogodnienie skierowane szczególnie do mniejszych gospodarstw, pozwalające im zaoszczędzić zarówno czas, jak i pieniądze.

CEDROB Pasze sukcesywnie buduje grono odbiorców własnych produktów. Od 2008 roku udział w rynku mieszanek paszowych sygnowanych marką CEDROB Pasze zwiększył się ponad trzykrotnie. Dziś już co ósmy hodowca drobiu w Polsce nabywa mieszanki paszowe tej marki.

Najnowszą, atrakcyjną finansowo i pozbawioną ryzyka rynkowego propozycją CEDROB Pasze jest realizowany we współpracy z rolnikami projekt hodowli trzody chlewnej. Rozwiązanie znalazło już swoich stałych Partnerów w centralnej i południowej Polsce, a obecnie z powodzeniem wkracza na teren Polski południowej. Potwierdzeniem renomy produktów CEDROB Pasze było umieszczenie marki w „Złotej siódemce polskiego rolnictwa” - szczególnym wyróżnieniu przyznawanym polskim firmom działającym w branży rolniczej. CEDROB Pasze został doceniony za innowacyjne rozwiązania, wysoką jakość asortymentu i indywidualne podejście do Klienta.
Zapraszamy do współpracy. 


Materiały dodatkowe