Świąteczne paczki – radość z czynienia dobra!

17 GRU, 2021 GODZ: 15:24


Mija kolejny, trudny rok, który upłynął pod znakiem pandemii Covid-19 na świecie. W tak niełatwym czasie należy pamiętać o słabszych, dlatego Cedrob S.A. nie zapomina o najbardziej potrzebujących i już po raz 7. organizuje regionalną akcję Świąteczna Paczka, docierając do kilkuset rodzin i ludzi samotnych.

Pomoc bliźniemu jest wyjątkowo ważna, zwłaszcza w okresie Świąt Bożego Narodzenia. Poczucie wpływu na poprawę losu osób potrzebujących daje ogromną radość, satysfakcję oraz cenne doświadczenia moralne. W związku z tym Świąteczna Paczka od Cedrob stała się już bożonarodzeniową tradycją, wpisaną w misję spółki. Troska o słabszych, jest motorem wielu inicjatyw Zarządu firmy, którzy chętnie angażuje się w różne akcje charytatywne, społeczne i kulturalne, nie tylko na święta, ale i przez cały rok.

W tym roku w ramach regionalnej akcji bożonarodzeniowej przekazaliśmy kilkuset paczek żywnościowych z produktami Grupy Cedrob, o łącznej masie ponad 1000 kg! Paczki te trafią jeszcze przed Bożym Narodzeniem do adresatów, dzięki czemu Święta będą spokojniejsze oraz pogodniejsze.

Wsparcie to jest możliwie dzięki ścisłej współpracy firmy z ośrodkami pomocy społecznej, parafiami, jednostkami samorządowymi oraz placówkami wychowawczymi. Dzięki temu docieramy do osób samotnych, starszych, wykluczonych społecznie, w trudnej sytuacji materialnej lub życiowej, czy rodzin, które szczególnie potrzebują pomocy w tym okresie.

Wierzymy, że nasze wsparcie pomoże radośniej przeżyć ten wyjątkowy, świąteczny czas.

Pozostałe aktualności

Bożonarodzeniowy konkurs rozstrzygnięty

Bombki, renifery, mikołaje, bałwanki i inne błyskotki utworzyły galerię prac w bożonarodzeniowym konkursie dla dzieci pracowników Cedrob S.A. Rozstrzygnięto kolejną już zabawę...

22 GRU, 2021 GODZ: 22:22

Kolej na innowacje

Minął rok, od kiedy Cedrob Cargo rozpoczął działalność operacyjną w strukturach Grupy Cedrob, wspierając transport i logistykę Zakładu Produkcji Pasz. Realizowana przez spółkę forma...

14 WRZ, 2021 GODZ: 10:46