Bożonarodzeniowy konkurs rozstrzygnięty

22 GRU, 2021 GODZ: 22:22


Bombki, renifery, mikołaje, bałwanki i inne błyskotki utworzyły galerię prac w bożonarodzeniowym konkursie dla dzieci pracowników Cedrob S.A. Rozstrzygnięto kolejną już zabawę kreatywną pt. „Ozdoba choinkowa” na najładniejszą dekorację na świątecznym drzewku.  

W tym roku do konkursu wpłynęło aż 160 zgłoszeń! Liczba ta jest imponująca i cieszy bardzo, tak pozytywny odzew na zaproszenie do twórczej rywalizacji. Ozdoby choinkowe  mogły zostać wykonane dowolną techniką i z wykorzystaniem różnych materiałów. Nadesłane zdjęcia prac zachwyciły Jury wyjątkową pomysłowością. Ocenie podlegała kreatywność, staranność, jakość wykonania oraz samodzielność. Trzeba przyznać, że z roku na rok świąteczne błyskotki zadziwiają oryginalnością. Z pewnością wynika to z bogatej gamy artykułów typu hande made, czyli do samodzielnego własnoręcznego wykonania różnych przedmiotów.

Konkurs rozstrzygnięto  w dwóch kategoriach wiekowych: od 1 do 8 lat oraz powyżej 8 do 12 lat. Uczestnicy, którzy zajęli miejsca na podium otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz vouchery do Sklepu Smyk o wartości 300 zł (I. miejsce), 200 zł (II. miejsce) oraz 100 zł (III. miejsce). Dodatkowo każdemu wręczono słodkie upominki.

Laureatów zaproszono 22 grudnia na galę wręczenia nagród do Hotelu Biały Gościniec. W miłej atmosferze, przy nutach świątecznych kolęd nagrodzono najlepszych uczestników tej edycji.

Laureaci w kategorii: od 1-8 lat

  1. Amelia Stancel 4 lata
  2. Nela Lewandowska 3 lata
  3. Mikołaj Matuszewski 8 lat

Laureaci w kategorii: od 8 - 12 lat

  1. Roksana Bańka 11 lat
  2. Jakub Bandych 11 lat
  3. Filip Krajewski 9 lat

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział, a zwycięzcom jeszcze raz gratulujemy i zapraszamy do kolejnych konkursów dla najmłodszych.

Pozostałe aktualności

Świąteczne paczki – radość z czynienia dobra!

Mija kolejny, trudny rok, który upłynął pod znakiem pandemii Covid-19 na świecie. W tak niełatwym czasie należy pamiętać o słabszych, dlatego Cedrob S.A. nie zapomina o najbardziej...

17 GRU, 2021 GODZ: 15:24

Kolej na innowacje

Minął rok, od kiedy Cedrob Cargo rozpoczął działalność operacyjną w strukturach Grupy Cedrob, wspierając transport i logistykę Zakładu Produkcji Pasz. Realizowana przez spółkę forma...

14 WRZ, 2021 GODZ: 10:46