Wycieczka edukacyjna - biogazownia Zalesie

29 MAR, 2023 GODZ: 09:55


15 marca 2023 r. w biogazowni Zalesie odbyła się wycieczka dla dzieci uczęszczających do V klasy szkoły podstawowej z warszawskiego Ursynowa. 

Podczas zwiedzania, dzieci dowiedziały się, jak wytwarza się energię elektryczną z biogazu powstającego w procesie fermentacji metanowej masy organicznej. Duże wrażenie na dzieciach zrobiło gospodarstwo rolne w miejscowości Mińkowskie, na terenie którego znajduje się suszarnia zboża, instalacja fotowoltaiczna, lokalny wiatrak oraz parking maszyn rolniczych. 

Młodzież miała niepowtarzalną okazję do zapoznania się z różnymi pojazdami rolniczymi m.in. ciągnikiem John Deere 8400, ładowarką teleskopową JCB 536/60, a także przejażdżkę ciągnikiem rolniczym New Holland T7.270, która bez wątpienia była gwoździem programu wycieczki. 

Pozostałe aktualności

Warto zrobić coś dobrego dla planety

Jednym z głównych celów spółki Cedrob jest zrównoważony rozwój, czyli dążenie do minimalizacji jej wpływu na środowisko naturalne.W związku z dynamiczną rozbudową naszych zakładów produkcyjnych...

31 MAJ, 2023 GODZ: 13:28

Docenienie transparentności Cedrob

Firma Cedrob podpisała 28 marca 2023 roku umowę z Krajową Administracją Skarbową w ramach Programu Współdziałania. Dołączyła tym samym do wąskiego grona firm o najwyższych standardach...

31 MAR, 2023 GODZ: 12:41