Przepis na sukces Grupy Cedrob

31 PAŹ, 2017 GODZ: 14:41


Wiceprezes Włodzimierz Bartkowski na Akademii Liderów Rzeczypospolitej.

Akademia Liderów Rzeczypospolitej jest projektem szkoleniowym skierowanym do środowiska akademickiego, mającym na celu podniesienie kompetencji ich liderów, tak, żeby mogli lepiej realizować działania społeczne. Projekt jest realizowany przez Instytut Inicjatyw Społecznych, który w ramach programu grantowego „Wspieramy rozwój” zdobył dofinansowanie w wysokości 20 tysięcy złotych. Inicjatorzy działają aktywne na rzecz wzrostu wiedzy uczestników Akademii w zakresie ekonomicznych i prawnych aspektów funkcjonowania przedsiębiorców w obrocie gospodarczym, wzrostu zainteresowania i chęci odbywania praktyk i staży zawodowych oraz otwierania własnego biznesu.

W ramach wykładów organizowanych przez Akademię Liderów Rzeczypospolitej 28 września w Ośrodku Geovita w podwarszawskim Jadwisinie odbyło się spotkanie z udziałem Włodzimierza Bartkowskiego, wiceprezesa Cedrob S.A. Zgromadzonym studentom opowiedział o historii firmy, jej rozwoju, a także zdobywaniu nowych rynków zbytu.

Uczestnicy mieli okazję usłyszeć, jaki jest przepis na sukces Grupy Cedrob. Mogli zdobyć wiedzę dotyczącą branży mięsnej i konsolidacji na rynku. Eksport zagraniczny, zamknięty obieg produkcji „od ziarna do stołu”, czy rozwój firmy to tylko niektóre zagadnienia poruszane podczas spotkania. Liczne pytania uczestników potwierdziły, że przekazywana podczas spotkania wiedza, to wielka wartość dla przyszłych przedsiębiorców i liderów biznesowych.


Pozostałe aktualności

Bożonarodzeniowy konkurs rozstrzygnięty

Bombki, renifery, mikołaje, bałwanki i inne błyskotki utworzyły galerię prac w bożonarodzeniowym konkursie dla dzieci pracowników Cedrob S.A. Rozstrzygnięto kolejną już zabawę...

22 GRU, 2021 GODZ: 22:22

Świąteczne paczki – radość z czynienia dobra!

Mija kolejny, trudny rok, który upłynął pod znakiem pandemii Covid-19 na świecie. W tak niełatwym czasie należy pamiętać o słabszych, dlatego Cedrob S.A. nie zapomina o najbardziej...

17 GRU, 2021 GODZ: 15:24