Zakłady Mięsne Silesia zmieniają się w Cedrob Foods

29 KWI, 2024 GODZ: 09:25

15 kwietnia 2024 Zakłady Mięsne Silesia S.A. zmieniły nazwę na Cedrob Foods S.A. W ten sposób Grupa Cedrob, akcentując dynamiczny rozwój, zyska jeszcze większą rozpoznawalność marki nie tylko na polskim, ale i zagranicznym rynku spożywczym.

Jako Grupa Cedrob mamy jasno wyznaczone cele gospodarcze. Jesteśmy polską grupą rodzinną, z tradycjami i pasją rzemieślniczą. Stale dostosowujemy ofertę produktową do rosnących wymagań naszych klientów. Promujemy patriotyzm gospodarczy, który jest nie tylko naszą dumą, ale przed wszystkim gwarancją wysokiej jakości naszych wyrobów. To co nas wyróżnia to w pełni niezależny, unikalny na skalę światową, proces produkcji „od ziarna do stołu”. Od 15 kwietnia zapraszamy do naszego, polskiego stołu, do Cedrob Foods S.A.

Zmieniamy nazwę spółki, na Cedrob Foods S.A., bo nasza firma dynamicznie się rozwija, wdraża innowacyjne rozwiązania, wprowadza na rynek nowe produkty, jeszcze bardziej zgodne z potrzebami naszych klientów. Co więcej, konsekwentnie wspieramy konsumentów w dokonywaniu najlepszych decyzji żywieniowych i zapewniamy im wysokojakościowe, kluczowe w zdrowej diecie produkty, które jak dotąd będą dostępne w sklepach pod znanymi markami Duda i Cedrob.

Dzięki nowej, adekwatnej nazwie spółki, nasza firma jako jeden z wiodących producentów żywności w Polsce, zyskuje jeszcze większą rozpoznawalność, zaufanie klientów, a także przewagę konkurencyjną zarówno na polskim i zagranicznym rynku spożywczym. Rozwój nowych technologii produkcji, promowanie polskości, wyznawanie wartości rodzinnych, zamiłowania do gotowania, wspólnego spożywania posiłków, jedzenia dobrych wędlin, w ramach wspólnej polityki firmy pozwala wychodzić naprzeciw oczekiwaniom konsumentów i doskonalić naszą jakość.

Nowa nazwa spółki ma odzwierciedlić obecną, rzeczywistą formę naszej działalności i strategiczne kierunki rozwoju, stąd rozwinięcie „Foods” w nazwie - dziś jak najbardziej  adekwatne, zaangażowane, spójne z wizją i planami rozwoju firmy w sektorze spożywczym.

Pozostałe aktualności

Warto zrobić coś dobrego dla planety

Jednym z głównych celów spółki Cedrob jest zrównoważony rozwój, czyli dążenie do minimalizacji jej wpływu na środowisko naturalne.W związku z dynamiczną rozbudową naszych zakładów produkcyjnych...

31 MAJ, 2023 GODZ: 13:28

Docenienie transparentności Cedrob

Firma Cedrob podpisała 28 marca 2023 roku umowę z Krajową Administracją Skarbową w ramach Programu Współdziałania. Dołączyła tym samym do wąskiego grona firm o najwyższych standardach...

31 MAR, 2023 GODZ: 12:41