Wielkanocny konkurs rozstrzygnięty

31 MAR, 2021 GODZ: 08:33


Firma Cedrob S.A. od wielu lat organizuje świąteczne konkursy plastyczne dla dzieci pracowników. Nadrzędnym celem podejmowanej inicjatywy jest pielęgnowanie bogatej tradycji Świąt Wielkanocnych wśród najmłodszych oraz pobudzenie ich do twórczego działania. Zwłaszcza teraz, kiedy dzieci od dłuższego czasu z uwagi na pandemię Covid-19 uczą się zdalnie, cenione są inne kreatywne formy spędzania wolnego czasu.

Tematem konkursu była kartka wielkanocna przygotowana przez dziecko dowolną techniką plastyczną. Dzieci biorące udział w konkursie nie mogły mieć więcej niż 12 lat oraz musiały wykazać się kreatywną siłą, aby walczyć o najlepsze miejsca. A było o co, ponieważ na zwycięzców czekały vouchery do sklepu Smyk o wartości 200 zł, 150 zł oraz 100 zł, w zależności od zajętego miejsca na podium oraz słodycze i gadżety od Cedrob.

Rywalizacja była bardzo zawzięta, gdyż do wielkanocnej zabawy zgłosiło się ponad 60 dzieci. Tym samym jury podzieliło prace na dwie kategorie wiekowe - dzieci do 8 lat oraz dzieci od 9 do 12 lat.

Zgodnie z decyzją jury w kategorii do 8 lat na podium stanęli:

  • I miejsce - Antosia Dzięgielewska 5 lat
  • II miejsce - Michalina Majchrzak 5 lat
  • III miejsce - Filip Krajewski 8 lat

natomiast w kategorii 9-12 lat:

  • I miejsce - Maria Ratkowska 10 lat
  • II miejsce - Łukasz Lejman 9 lat
  • III miejsce - Oliwia Wiśniewska 10 lat

Jednocześnie podkreślamy, że w naszym konkursie wszystkie dzieci zostały docenione za włożony trud oraz pracę i każdy otrzymał paczkę od wielkanocnego kurczaka Cedrob.

Dziękujemy za udział i zachęcamy do uczestnictwa w kolejnych edycjach świątecznych konkursów. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć dzieci z wykonanymi pracami.

Pozostałe aktualności

Kolej na innowacje

Minął rok, od kiedy Cedrob Cargo rozpoczął działalność operacyjną w strukturach Grupy Cedrob, wspierając transport i logistykę Zakładu Produkcji Pasz. Realizowana przez spółkę forma...

14 WRZ, 2021 GODZ: 10:46

Gala Serc - podziękowanie za pomoc w pandemii

W dniu 25.06. w sali widowiskowej Powiatowego Centrum Kultury i Sztuki odbyła się „Gala Serc”. Była to doskonała okazja aby podziękować wszystkim tym, którzy przyczynili się do walki...

29 CZE, 2021 GODZ: 14:41

Rozpoczął się sezon na gęś

Cedrob specjalizuje się w produkcji gęsi od początku lat 90. XX wieku. Wynika to z dbałości o jakość i różnorodność oferty, w której niesłabnąca popularnością cieszą się produkty z...

31 MAJ, 2021 GODZ: 13:18