Podsumowanie konkursu „Wykonaj własnoręcznie kartkę wielkanocną”

31 MAR, 2023 GODZ: 10:33


W dniu 30 marca w ciechanowskim kinie Łydynia odbyła się gala podsumowująca tegoroczną edycję konkursu „Wykonaj własnoręcznie kartkę wielkanocną” dla dzieci pracowników Cedrob S.A., w którym dzieci mają okazję do rozwoju i wyrażenia własnej inwencji twórczej.

W tym roku w konkursie wzięło udział blisko 300 uczestników. Zaprezentowane prace przedstawiały kreatywne pomysły wykonania regulaminowego zadania. W pracach zastosowano wiele technik i materiałów.  Były piórka, bazie, gazety, kolaże, plastelina, kolorowe farbki czy kredki. Jednocześnie każde zgłoszenie było niepowtarzalne i prezentowało wyjątkowe umiejętności najmłodszych w tworzeniu pięknych i kreatywnych kartek wielkanocnych.

Uczestnicy podzieleni zostali na dwie kategorie wiekowe: dzieci w wieku do 8 lat oraz od 9 do 12. W pracach pojawiało się wiele świątecznych motywów: królików, kurczaków, jajek i innych tradycyjnych symboli Wielkanocy. Wybór zwycięzców był niezwykle trudny, ponieważ wszystkie prace były niepowtarzalne i starannie przygotowane.

Komisja konkursowa oceniała kartki pod kątem pomysłowości, estetyki wykonania oraz zgodności z tematem konkursu. Na nagrodzonych w kategorii do lat 8 oraz w kategorii 9-12 lat czekały karty podarunkowe do sklepów Smyk (dla najmłodszych) i Martes Sport (dla starszych uczestników konkursu).

Laureaci w kategorii do 8 lat

I miejsce – Zuzia Hajn – bon podarunkowy do sklepu SMYK w wartości 300 zł

II miejsce– Antoni Wierzchowski – bon podarunkowy do sklepu SMYK w wartości 250 zł

III miejsce – Mateusz Łyszkowski – bon podarunkowy do sklepu SMYK w wartości 200 zł

Dodatkowo w tej kategorii wyróżniliśmy prace 8 dzieci, które otrzymały bon podarunkowy do sklepu SMYK w wartości 100 zł: Alicja Kruszewska, Elena Rakowiecka, Antoni Rutkowski, Amelia Stancel, Zuzia Majkut, Mikołaj Dworakowski, Liliana Lewandowska, Izabela Paradowska


Laureaci w kategorii do 9-12 lat

I miejsce – Łukasz Lejman – bon podarunkowy do sklepu Martes Sport w wartości 300 zł

II miejsce – Tomasz Kaniewski – bon podarunkowy do sklepu Martes Sport w wartości 250 zł

III miejsce – Gabriel Gawroński – bon podarunkowy do sklepu Martes Sport w wartości 200 zł

Dodatkowo w tej kategorii wyróżniliśmy prace 4 dzieci, które otrzymały bon podarunkowy do sklepu Martes Sport w wartości 100 zł: Patryk Sendor, Lena Lichnerowicz, Maja Sasin, Szymon Subocz


Dla wszystkich dzieci, które przybyły na galę ze swoimi opiekunami przygotowano poczęstunek, paczki od zajączka wielkanocnego, a zwieńczeniem spotkania była projekcja filmu „Wróżka zębuszka”.

Konkurs „Wykonaj własnoręcznie kartkę wielkanocną” to inicjatywa, która zachęca dzieci do rozwijania swojej wyobraźni i kreatywności, ale także podtrzymywania ważnych świątecznych tradycji. To również świetna okazja dla dzieci pracowników Cedrob S.A. do lepszego poznania swoich kolegów i koleżanek.

Pozostałe aktualności

Warto zrobić coś dobrego dla planety

Jednym z głównych celów spółki Cedrob jest zrównoważony rozwój, czyli dążenie do minimalizacji jej wpływu na środowisko naturalne.W związku z dynamiczną rozbudową naszych zakładów produkcyjnych...

31 MAJ, 2023 GODZ: 13:28

Docenienie transparentności Cedrob

Firma Cedrob podpisała 28 marca 2023 roku umowę z Krajową Administracją Skarbową w ramach Programu Współdziałania. Dołączyła tym samym do wąskiego grona firm o najwyższych standardach...

31 MAR, 2023 GODZ: 12:41