Rozstrzygnięcie wielkanocnego konkursu plastycznego

23 KWI, 2019 GODZ: 10:04


Niemal 50 prac nadesłano do tegorocznego wielkanocnego konkursu dla dzieci pracowników spółki Cedrob. 17 kwietnia miała miejsce uroczysta gala ogłoszenia zwycięzców i wręczenia nagród, która odbyła się w centrum zabaw dla dzieci „Happy Park” w Galerii Mrówka w Ciechanowie.

Konkurs polegał na samodzielnym wykonaniu pisanki wielkanocnej, z użyciem dowolnej techniki plastycznej. W konkursie mogły brać udział dzieci wszystkich pracowników Cedrob, w wieku do 12 lat. Prace oceniano w zakresie zaangażowania, oryginalności, walorów artystycznych, techniki wykonania i wieku autora. Wszystkie pisanki, kraszanki, czy nawet drapanki były bardzo staranne i niezwykle pomysłowe, dlatego też jury konkursu stanęło przed niezwykle trudnym zadaniem.

Zarówno mali jak i duzi czekali z niecierpliwością, aby dowiedzieć się kto jest zwycięzcą i jakie otrzymają nagrody. Finalnie, spośród wszystkich prac, udało się wyłonić trzech zwycięzców: I miejsce zajęła Gabriela Paś, II miejsce Kacper Kotowski, a III miejsce otrzymała Maja Piątkowska. Nagrodami głównymi w konkursie były trzy karty podarunkowe do sklepu SMYK o wartościach 200, 150 i 100 zł, przyznane odpowiednio laureatom I, II i III miejsca. Ponieważ wszystkie prace konkursowe zaskoczyły nas dużą pracowitością, oprócz nagród dla zwycięzców, przyznano także specjalne wyróżnienia wszystkim dzieciom, którymi były dyplomy oraz rozmaite upominki i słodkości.

Po zakończeniu części oficjalnej, laureaci i wszyscy uczestnicy wzięli udział w licznych atrakcjach. Dzieci, oprócz dostępnych na miejscu rozrywek, mogły liczyć na malowanie buziek, uczestniczyć w grze polegającej na przeciąganiu liny i w wielu innych wspólnych zabawach. Z myślą o dzieciach został przygotowany słodki poczęstunek, który cieszył podniebienia wszystkich pociech.

Pragniemy gorąco podziękować dzieciom biorącym udział w konkursie oraz ich rodzicom za duże zaangażowanie i zainteresowanie. Co roku spółka Cedrob stawia sobie za cel rozwój zdolności i umiejętności dzieci i młodzieży, także ich uzdolnień plastycznych, co istotnie skutkuje pobudzeniem niesamowitej wyobraźni i kreatywności wśród młodych artystów. Cieszy nas fakt, że nadesłane prace były tak liczne i bezspornie wykonane samodzielnie.

Gratulujemy zwycięzcom i pozostałym uczestnikom.

Pozostałe aktualności

Rozmowy biznesowe wysokiej rangi

17 stycznia 2020 roku, w siedzibie firmy Cedrob S.A. w Ujazdówku, gościliśmy delegację z Wybrzeża Kości Słoniowej. Przewodniczącym delegacji był Moussa Dosso, minister rolnictwa Wybrzeża...

23 STY, 2020 GODZ: 15:48

Konkurs „Choinka w szkole” rozstrzygnięty

Firma Cedrob po raz 8. zorganizowała bożonarodzeniowy konkurs dla szkół podstawowych i domów dziecka z najbliższego regionu swojej działalności. To już kolejna, świąteczna inicjatywa...

20 GRU, 2019 GODZ: 15:00

Finał świątecznego konkursu dla dzieci pracowników

Już po raz 3. wybrano najpiękniejsze dekoracje choinkowe przygotowane przez dzieci pracowników firmy Cedrob.To kolejny rodzaj świątecznej zabawy dla dzieci pracowników spółki Cedrob,...

20 GRU, 2019 GODZ: 14:17