Rozstrzygnięcie wielkanocnego konkursu plastycznego

23 KWI, 2019 GODZ: 10:04


Niemal 50 prac nadesłano do tegorocznego wielkanocnego konkursu dla dzieci pracowników spółki Cedrob. 17 kwietnia miała miejsce uroczysta gala ogłoszenia zwycięzców i wręczenia nagród, która odbyła się w centrum zabaw dla dzieci „Happy Park” w Galerii Mrówka w Ciechanowie.

Konkurs polegał na samodzielnym wykonaniu pisanki wielkanocnej, z użyciem dowolnej techniki plastycznej. W konkursie mogły brać udział dzieci wszystkich pracowników Cedrob, w wieku do 12 lat. Prace oceniano w zakresie zaangażowania, oryginalności, walorów artystycznych, techniki wykonania i wieku autora. Wszystkie pisanki, kraszanki, czy nawet drapanki były bardzo staranne i niezwykle pomysłowe, dlatego też jury konkursu stanęło przed niezwykle trudnym zadaniem.

Zarówno mali jak i duzi czekali z niecierpliwością, aby dowiedzieć się kto jest zwycięzcą i jakie otrzymają nagrody. Finalnie, spośród wszystkich prac, udało się wyłonić trzech zwycięzców: I miejsce zajęła Gabriela Paś, II miejsce Kacper Kotowski, a III miejsce otrzymała Maja Piątkowska. Nagrodami głównymi w konkursie były trzy karty podarunkowe do sklepu SMYK o wartościach 200, 150 i 100 zł, przyznane odpowiednio laureatom I, II i III miejsca. Ponieważ wszystkie prace konkursowe zaskoczyły nas dużą pracowitością, oprócz nagród dla zwycięzców, przyznano także specjalne wyróżnienia wszystkim dzieciom, którymi były dyplomy oraz rozmaite upominki i słodkości.

Po zakończeniu części oficjalnej, laureaci i wszyscy uczestnicy wzięli udział w licznych atrakcjach. Dzieci, oprócz dostępnych na miejscu rozrywek, mogły liczyć na malowanie buziek, uczestniczyć w grze polegającej na przeciąganiu liny i w wielu innych wspólnych zabawach. Z myślą o dzieciach został przygotowany słodki poczęstunek, który cieszył podniebienia wszystkich pociech.

Pragniemy gorąco podziękować dzieciom biorącym udział w konkursie oraz ich rodzicom za duże zaangażowanie i zainteresowanie. Co roku spółka Cedrob stawia sobie za cel rozwój zdolności i umiejętności dzieci i młodzieży, także ich uzdolnień plastycznych, co istotnie skutkuje pobudzeniem niesamowitej wyobraźni i kreatywności wśród młodych artystów. Cieszy nas fakt, że nadesłane prace były tak liczne i bezspornie wykonane samodzielnie.

Gratulujemy zwycięzcom i pozostałym uczestnikom.

Pozostałe aktualności

Grupa Cedrob rozwija nowoczesną hodowlę trzody

Grupa Cedrob otwiera kolejne obiekty inwentarskie w ramach programu Gobarto 500. W Pszczółczynie, w województwie Kujawsko-Pomorskim, został oddany do użytku kolejny obiekt w ramach...

14 MAJ, 2019 GODZ: 10:16

Grupa Cedrob na festiwalu „Nasze smaki” w Mławie

W sobotę, 11 maja, w parku miejskim w Mławie odbyła się promocja regionalnych i zdrowych produktów wytwarzanych przez przedsiębiorców branży spożywczej oraz regionalnych producentów...

14 MAJ, 2019 GODZ: 08:42

Kulinarne wyzwania z kaczką Kraina Kraka

Im bliżej Świąt, tym większe zainteresowanie wzbudza kwestia z jakich produktów i w jak sposób przygotować tradycyjne, pełne wyrazistego smaku potrawy wielkanocne. W takim momencie...

17 KWI, 2019 GODZ: 13:03