Rozstrzygnięcie wielkanocnego konkursu plastycznego

23 KWI, 2019 GODZ: 10:04


Niemal 50 prac nadesłano do tegorocznego wielkanocnego konkursu dla dzieci pracowników spółki Cedrob. 17 kwietnia miała miejsce uroczysta gala ogłoszenia zwycięzców i wręczenia nagród, która odbyła się w centrum zabaw dla dzieci „Happy Park” w Galerii Mrówka w Ciechanowie.

Konkurs polegał na samodzielnym wykonaniu pisanki wielkanocnej, z użyciem dowolnej techniki plastycznej. W konkursie mogły brać udział dzieci wszystkich pracowników Cedrob, w wieku do 12 lat. Prace oceniano w zakresie zaangażowania, oryginalności, walorów artystycznych, techniki wykonania i wieku autora. Wszystkie pisanki, kraszanki, czy nawet drapanki były bardzo staranne i niezwykle pomysłowe, dlatego też jury konkursu stanęło przed niezwykle trudnym zadaniem.

Zarówno mali jak i duzi czekali z niecierpliwością, aby dowiedzieć się kto jest zwycięzcą i jakie otrzymają nagrody. Finalnie, spośród wszystkich prac, udało się wyłonić trzech zwycięzców: I miejsce zajęła Gabriela Paś, II miejsce Kacper Kotowski, a III miejsce otrzymała Maja Piątkowska. Nagrodami głównymi w konkursie były trzy karty podarunkowe do sklepu SMYK o wartościach 200, 150 i 100 zł, przyznane odpowiednio laureatom I, II i III miejsca. Ponieważ wszystkie prace konkursowe zaskoczyły nas dużą pracowitością, oprócz nagród dla zwycięzców, przyznano także specjalne wyróżnienia wszystkim dzieciom, którymi były dyplomy oraz rozmaite upominki i słodkości.

Po zakończeniu części oficjalnej, laureaci i wszyscy uczestnicy wzięli udział w licznych atrakcjach. Dzieci, oprócz dostępnych na miejscu rozrywek, mogły liczyć na malowanie buziek, uczestniczyć w grze polegającej na przeciąganiu liny i w wielu innych wspólnych zabawach. Z myślą o dzieciach został przygotowany słodki poczęstunek, który cieszył podniebienia wszystkich pociech.

Pragniemy gorąco podziękować dzieciom biorącym udział w konkursie oraz ich rodzicom za duże zaangażowanie i zainteresowanie. Co roku spółka Cedrob stawia sobie za cel rozwój zdolności i umiejętności dzieci i młodzieży, także ich uzdolnień plastycznych, co istotnie skutkuje pobudzeniem niesamowitej wyobraźni i kreatywności wśród młodych artystów. Cieszy nas fakt, że nadesłane prace były tak liczne i bezspornie wykonane samodzielnie.

Gratulujemy zwycięzcom i pozostałym uczestnikom.

Pozostałe aktualności

Medal 100-lecia Odzyskania Niepodległości

Andrzej Goździkowski, prezes i współzałożyciel Cedrob S.A., odebrał z rąk minister przedsiębiorczości i technologii Jadwigi Emilewicz Medal 100-lecia Odzyskania Niepodległości dla biznesu.Odznaczenie...

30 CZE, 2019 GODZ: 11:42

Zwyczajne Walne Zgromadzenie

29 maja 2019 r. w siedzibie spółki Cedrob odbyło się Zwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy. Podczas obrad zostały przedstawione m. in. wyniki spółki oraz całej Grupy Cedrob za...

23 CZE, 2019 GODZ: 13:19

Cedrob otworzył czwartą wytwórnię pasz

Zakład w Ligocie Dolnej koło Kluczborka zwiększy moce produkcyjne Cedrob Pasze o 30 tys. ton miesięcznie i pozwoli na produkcję ponad miliona ton pasz rocznie. Tym samym udział spółki...

30 MAJ, 2019 GODZ: 10:29