Rozstrzygnięcie wielkanocnego konkursu plastycznego

23 KWI, 2019 GODZ: 10:04


Niemal 50 prac nadesłano do tegorocznego wielkanocnego konkursu dla dzieci pracowników spółki Cedrob. 17 kwietnia miała miejsce uroczysta gala ogłoszenia zwycięzców i wręczenia nagród, która odbyła się w centrum zabaw dla dzieci „Happy Park” w Galerii Mrówka w Ciechanowie.

Konkurs polegał na samodzielnym wykonaniu pisanki wielkanocnej, z użyciem dowolnej techniki plastycznej. W konkursie mogły brać udział dzieci wszystkich pracowników Cedrob, w wieku do 12 lat. Prace oceniano w zakresie zaangażowania, oryginalności, walorów artystycznych, techniki wykonania i wieku autora. Wszystkie pisanki, kraszanki, czy nawet drapanki były bardzo staranne i niezwykle pomysłowe, dlatego też jury konkursu stanęło przed niezwykle trudnym zadaniem.

Zarówno mali jak i duzi czekali z niecierpliwością, aby dowiedzieć się kto jest zwycięzcą i jakie otrzymają nagrody. Finalnie, spośród wszystkich prac, udało się wyłonić trzech zwycięzców: I miejsce zajęła Gabriela Paś, II miejsce Kacper Kotowski, a III miejsce otrzymała Maja Piątkowska. Nagrodami głównymi w konkursie były trzy karty podarunkowe do sklepu SMYK o wartościach 200, 150 i 100 zł, przyznane odpowiednio laureatom I, II i III miejsca. Ponieważ wszystkie prace konkursowe zaskoczyły nas dużą pracowitością, oprócz nagród dla zwycięzców, przyznano także specjalne wyróżnienia wszystkim dzieciom, którymi były dyplomy oraz rozmaite upominki i słodkości.

Po zakończeniu części oficjalnej, laureaci i wszyscy uczestnicy wzięli udział w licznych atrakcjach. Dzieci, oprócz dostępnych na miejscu rozrywek, mogły liczyć na malowanie buziek, uczestniczyć w grze polegającej na przeciąganiu liny i w wielu innych wspólnych zabawach. Z myślą o dzieciach został przygotowany słodki poczęstunek, który cieszył podniebienia wszystkich pociech.

Pragniemy gorąco podziękować dzieciom biorącym udział w konkursie oraz ich rodzicom za duże zaangażowanie i zainteresowanie. Co roku spółka Cedrob stawia sobie za cel rozwój zdolności i umiejętności dzieci i młodzieży, także ich uzdolnień plastycznych, co istotnie skutkuje pobudzeniem niesamowitej wyobraźni i kreatywności wśród młodych artystów. Cieszy nas fakt, że nadesłane prace były tak liczne i bezspornie wykonane samodzielnie.

Gratulujemy zwycięzcom i pozostałym uczestnikom.

Pozostałe aktualności

Zbliża się 11 listopada, pora kupić gęś!

W poniedziałek, 21 października, w Akademii Kulinarnej Whirlpool w Warszawie odbyły się warsztaty kulinarne dla dziennikarzy, organizowane przez spółkę Cedrob. Wśród zaproszonych obecni...

29 PAŹ, 2019 GODZ: 15:54

Grupa Cedrob na targach spożywczych Anuga 2019

Odbywające się co dwa lata w Kolonii targi Anuga to największa impreza wystawiennicza w branży spożywczej na świecie. W dniach od 5 do 9 października 2019 r. ponad 17000 zwiedzających...

18 PAŹ, 2019 GODZ: 15:31

Obecność Grupy Cedrob podczas IV edycji Kongresu 590

Już po raz czwarty Grupa Cedrob wzięła udział w Kongresie 590 jako Partner Strategiczny. Tegoroczna odsłona wydarzenia odbyła się w dniach 7-8 października w podrzeszowskiej Jasionce....

11 PAŹ, 2019 GODZ: 14:51