Przejdź do strony marki Cedrob

Ponad 25-letnie doświadczenie w branży jest gwarancją wysokiej jakości oraz klasy produktu.

W portfolio marki Cedrob jest ponad 80 różnorodnych wyrobów z mięsa kurczaka, kury rosołowej oraz gęsi. Unikalne receptury, według których nasze mięso jest produkowane, a także wykorzystanie nowoczesnych technologii podczas produkcji sprawiają, że zachowują one klasyczny smak oraz świeżość.


Szeroką ofertę produktów, w tym głównie świeżego oraz głęboko mrożonego mięsa z kurczaka, kury i gęsi realizujemy do państw UE, Afryki, Azji oraz na Bliski Wschód.
Nasze produkty były wielokrotnie doceniane przez konsumentów oraz branżę spożywczą. 

Przyznano im liczne nagrody, m.in. Złote Medale Polagra Food, Puchar Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz prestiżowe wyróżnienia branży FMCG: Złoty Paragon Nagroda Kupców Polskich, Perły Rynku FMCG, czy znak promocyjny Doceń polskie. Są to szczególnie ważne tytuły, gdyż nadawane przez przedstawicieli rynku spożywczego oraz naszych klientów. Dla producenta jest to realna i rzetelna rekomendacja, która wyznacza kierunek rozwoju oferty adekwatnie do potrzeb konsumenta.


Nasze wyroby są dostępne w hurtowniach na terenie całego kraju oraz w dużych sieciach handlowych. Mamy kilkadziesiąt sklepów firmowych w Polsce.

Drób świeży i mrożony

Ze świeżego mięsa kurczaka powstają najlepsze potrawy – doskonałe potrawki, delikatne kotlety, pyszne pieczenie. By ich smak zachwycał naszych Konsumentów, mięso musi być świeże i prawidłowo przygotowane. Stosujemy się do wysokich europejskich standardów produkcji, dlatego świeże mięso drobiowe Cedrob zawsze zachowuje najwyższą świeżość i soczystość. Nasza filozofia produkcji oparta jest na zamkniętym obiegu produkcji, co oznacza, że tylko my kontrolujemy każdy etap pozyskiwania mięsa - w myśl zasady "od ziarnka do stołu".
Certyfikat Halal

Spełnienie przez nasz zakład wymagań związanych z produkcją Halal umożliwia pełną satysfakcję dla klientów ze świata szariatu. Nie do końca znana w naszym kraju tradycja Państw Muzułmańskich jest dla nas jasna, czytelna i w pełni zrozumiała. Dlatego posiadamy Certyfikat uprawniający nasze zakłady do uboju rytualnego zgodnego z regułami "halal".