Przepis na sukces Grupy Cedrob

31 PAŹ, 2017 GODZ: 14:41


Wiceprezes Włodzimierz Bartkowski na Akademii Liderów Rzeczypospolitej.

Akademia Liderów Rzeczypospolitej jest projektem szkoleniowym skierowanym do środowiska akademickiego, mającym na celu podniesienie kompetencji ich liderów, tak, żeby mogli lepiej realizować działania społeczne. Projekt jest realizowany przez Instytut Inicjatyw Społecznych, który w ramach programu grantowego „Wspieramy rozwój” zdobył dofinansowanie w wysokości 20 tysięcy złotych. Inicjatorzy działają aktywne na rzecz wzrostu wiedzy uczestników Akademii w zakresie ekonomicznych i prawnych aspektów funkcjonowania przedsiębiorców w obrocie gospodarczym, wzrostu zainteresowania i chęci odbywania praktyk i staży zawodowych oraz otwierania własnego biznesu.

W ramach wykładów organizowanych przez Akademię Liderów Rzeczypospolitej 28 września w Ośrodku Geovita w podwarszawskim Jadwisinie odbyło się spotkanie z udziałem Włodzimierza Bartkowskiego, wiceprezesa Cedrob S.A. Zgromadzonym studentom opowiedział o historii firmy, jej rozwoju, a także zdobywaniu nowych rynków zbytu.

Uczestnicy mieli okazję usłyszeć, jaki jest przepis na sukces Grupy Cedrob. Mogli zdobyć wiedzę dotyczącą branży mięsnej i konsolidacji na rynku. Eksport zagraniczny, zamknięty obieg produkcji „od ziarna do stołu”, czy rozwój firmy to tylko niektóre zagadnienia poruszane podczas spotkania. Liczne pytania uczestników potwierdziły, że przekazywana podczas spotkania wiedza, to wielka wartość dla przyszłych przedsiębiorców i liderów biznesowych.


Pozostałe aktualności

Zbliża się 11 listopada, pora kupić gęś!

W poniedziałek, 21 października, w Akademii Kulinarnej Whirlpool w Warszawie odbyły się warsztaty kulinarne dla dziennikarzy, organizowane przez spółkę Cedrob. Wśród zaproszonych obecni...

29 PAŹ, 2019 GODZ: 15:54