Technik weterynarii - obsługa trzody chlewnej

miejsce pracy: Gabinet Weterynaryjny Trzody Chlewnej Nowy Świat, 49-315 Mąkoszyce - głównie fermy położone na terenie województw: opolskiego, dolnośląskiego i śląskiego

OBOWIĄZKI:

  • Wykonywanie czynności pomocniczych i asystowanie w czasie przeprowadzania badań klinicznych stanu zdrowia zwierząt na obsługiwanych fermach trzody chlewnej,
  • Pobieranie do badań laboratoryjnych próbek pobranych od zwierząt na obsługiwanych fermach trzody chlewnej,
  • Wdrażanie pod nadzorem lekarza weterynarii terapii leczniczej na fermach trzody chlewnej,
  • Asystowanie przy wykonywaniu badań związanych z potrzebą kontrolowania stanu zdrowia zwierząt,
  • Realizacja procesu szczepień,
  • Wydawanie zaleceń zootechnicznych oraz konsultowanie zaleceń weterynaryjnych,
  • Raportowanie do bezpośredniego przełożonego na temat prowadzonej aktywności na fermach.

OCZEKUJEMY:

  • Dyplom technika weterynarii lub technika rolnika,
  • Czynne prawo jazdy kategorii B,
  • Umiejętność organizacji pracy oraz pracy w zespole,
  • Otwartość, odpowiedzialność i wysoka kultura osobista,
  • Dyspozycyjność, samodzielność i chęć dalszego rozwoju zawodowego,
  • Gotowość do pracy w terenie.

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Oferty prosimy kierować na adres mailowy: rekrutacja@cedrob.com.pl
Cedrob S.A. - 06-400 Ciechanów, Ujazdówek 2A

Szczegóły pod nr telefonu: 881 052 007

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

WAŻNE! W procesie rekrutacyjnym będą brane pod uwagę wyłącznie aplikacje zawierające jedną z poniższych klauzul:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego:  "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CEDROB S.A. z siedzibą w Ujazdówku Ujazdówek 2a, 06-400 Ciechanów, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.

Jeśli wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę”.