Technik weterynarii / Technik rolnik - wylęgarnie

miejsce pracy: Wylęgarnia Piskląt w Skarżynku gm. Ojrzeń oraz w Kossobudach gm. Raciąż

OBOWIĄZKI:

  • wykonywanie szczepień w Zakładach Wylęgu Drobiu
  • nadzór nad dostawą szczepionek, rozchodem oraz warunkami ich przechowywania
  • prowadzenie dokumentacji związanej z funkcjonowaniem stanowiska pracy, opracowywanie analiz, sprawozdań informacyjnych z zakresu swojej działalności
  • przestrzeganie wymagań dotyczących zasad dobrej praktyki produkcyjnej (GMP) oraz zasad dobrej praktyki higienicznej (GHP) w zakresie wylęgu drobiu
  • pobieranie próbek laboratoryjnych

OCZEKUJEMY:

  • Dyplom technika weterynarii lub technika rolnika,
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz pracy w zespole,
  • Otwartość, odpowiedzialność i wysoka kultura osobista,
  • Dyspozycyjność, samodzielność i chęć dalszego rozwoju zawodowego

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • wymiar czasu pracy – pełen etat,
  • zadaniowy system czasu pracy.

Oferty prosimy kierować na adres mailowy: rekrutacja@cedrob.com.pl
Cedrob S.A. - 06-400 Ciechanów, Ujazdówek 2A

Szczegóły pod nr telefonu: 881 052 007 lub 23 675 04 79

WAŻNE! W procesie rekrutacyjnym będą brane pod uwagę wyłącznie aplikacje zawierające jedną z poniższych klauzul:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego:  "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CEDROB S.A. z siedzibą w Ujazdówku Ujazdówek 2a, 06-400 Ciechanów, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.

Jeśli wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę”.