Specjalista w dziale transportu

miejsce pracy: Wytwórnia Pasz w Ligocie Dolnej

OBOWIĄZKI:

  • kontakt z klientami Wytwórni Pasz w zakresie organizacji dostaw,
  • opracowywanie planu załadunku i dystrybucji.
  • optymalizowanie tras dystrybucji przewożonych ładunków
  • rozdział codziennych zadań przewozowych pomiędzy poszczególne pojazdy i kierowców
  • wystawianie zleceń ekspedycyjnych,

OCZEKUJEMY:

  • mile widziane wykształcenie wyższe kierunkowe: logistyka, transport, ekonomia – nie jest to warunek konieczny
  • doświadczenie w zarządzaniu flotą samochodów będzie dodatkowym atutem
  • znajomość przepisów transportowych;
  • sumienność, rzetelność;

OFERUJEMY:

  • pracę w profesjonalnym środowisku w firmie posiadającej stabilną pozycję na rynku;
  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie

W odpowiedzi na niniejszą ofertę CV prosimy kierować na adres mailowy: rekrutacja@cedrob.com.pl

Cedrob S.A. - Dział Kadr
06-400 Ciechanów, Ujazdówek 2A
tel.: 881 052 007 lub 23 675 04 79

WAŻNE! W procesie rekrutacyjnym będą brane pod uwagę wyłącznie aplikacje zawierające jedną z poniższych klauzul:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego:  "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CEDROB S.A. z siedzibą w Ujazdówku Ujazdówek 2a, 06-400 Ciechanów, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.

Jeśli wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę”.