Specjalista ds. Technologii

miejsce pracy: Zakład Mięsa Drobiowego - Ujazdówek 2A, 06-400 Ciechanów

OBOWIĄZKI:

  • przeprowadzanie próbnych, kontrolnych produkcji z ubojów, rozbiorów drobiu
  • stała kontrola parametrów ubojowo – rozbiorowych
  • stała kontrola wydajności poubojowej oraz rozbiorowej
  • śledzenie zmian w przepisach prawnych i normalizujących
  • właściwe i terminowe sporządzanie dokumentacji i sprawozdawczości

OCZEKUJEMY:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe – Towaroznawstwo lub Technologia Żywności, Rolnictwo, Zootechnika
  • znajomość normy ISO 9001
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dyspozycyjność i komunikatywność
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju kompetencji osobistych i zawodowych, awansu
  • wszelkie środki, szkolenia i urządzenia konieczne do wykonywania obowiązków
  • pakiet socjalny

Oferty prosimy kierować na adres mailowy: rekrutacja@cedrob.com.pl
Cedrob S.A. - 06-400 Ciechanów, Ujazdówek 2A

Szczegóły pod nr telefonu: 881 052 007  lub 23 675 04 79

WAŻNE! W procesie rekrutacyjnym będą brane pod uwagę wyłącznie aplikacje zawierające jedną z poniższych klauzul:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego:  "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CEDROB S.A. z siedzibą w Ujazdówku Ujazdówek 2a, 06-400 Ciechanów, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.

Jeśli wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę”.