Specjalista ds. Logistyki w Zespole Zaopatrzenia

miejsce pracy: Zakład Produkcji Pasz, Ujazdówek

OBOWIĄZKI:

  • Zapewnienie logistyczne surowców do produkcji pasz
  • Tworzenie harmonogramów pracy kierowców
  • Tworzenie zleceń dla firm transportowych
  • Sprawdzanie na bieżąco realizacji dostaw surowców
  • Pozyskiwanie nowych przewoźników
  • Dbałość o wizerunek firmy

OCZEKUJEMY:

  • wykształcenia wyższego, mile widziane kierunki logistyka, ekonomia, rolnictwo;
  • operatywności;
  • dyspozycyjności;
  • prawo jazdy kat. B;
  • umiejętności pracy pod presją czasu;
  • mile widziana znajomość rynku transportowego;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office;
  • doskonałe umiejętności organizacyjne.

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na pełen etat;
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego;
  • wszelkie środki, szkolenia i urządzenia konieczne do wykonywania obowiązków.

Oferty prosimy kierować na adres mailowy: rekrutacja@cedrob.com.pl
Cedrob S.A. - 06-400 Ciechanów, Ujazdówek 2A

Szczegóły pod nr telefonu: 881 052 007

WAŻNE! W procesie rekrutacyjnym będą brane pod uwagę wyłącznie aplikacje zawierające jedną z poniższych klauzul:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego:  "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CEDROB S.A. z siedzibą w Ujazdówku Ujazdówek 2a, 06-400 Ciechanów, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.

Jeśli wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę”.