Specjalista ds. BHP

miejsce pracy: Ujazdówek 2A, gm. Ciechanów

OBOWIĄZKI:

  • Wykonywanie obowiązków służby BHP zgodnie rozporządzeniem Rady Ministrów z 2 września 1997 roku w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy.
  • Organizowanie i prowadzenie szkoleń wstępnych i okresowych z zakresu BHP
  • Przygotowywanie niezbędnych pomocy i materiałów dydaktycznych
  • Opracowanie i prowadzenie dokumentacji przeprowadzonych szkoleń
  • Opracowywanie i aktualizacja dokumentacji w zakresie BHP w spółce

OCZEKUJEMY:

  • wykształcenie wyższe lub podyplomowe o kierunku lub specjalności w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy
  • znajomość przepisów BHP i ochrony ppoż. i umiejętności zastosowania ich w praktyce
  • przygotowania dydaktycznego i predyspozycji do prowadzenia szkoleń w zakresie BHP
  • min. rok doświadczenia w pracy w służbie BHP - mile widziane doświadczenie w zakładzie produkcyjnym
  • gotowość do wyjazdów służbowych

OFERUJEMY:

  • Pracę w profesjonalnym środowisku w firmie posiadającej stabilną pozycję na rynku,
  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Oferty prosimy kierować na adres mailowy: rekrutacja@cedrob.com.pl
Cedrob S.A. - 06-400 Ciechanów, Ujazdówek 2A

Szczegóły pod nr telefonu: 881 052 007 lub 23 675 04 79

WAŻNE! W procesie rekrutacyjnym będą brane pod uwagę wyłącznie aplikacje zawierające jedną z poniższych klauzul:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego:  "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CEDROB S.A. z siedzibą w Ujazdówku Ujazdówek 2a, 06-400 Ciechanów, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.

Jeśli wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę”.