Mistrz Grupy Myjącej

miejsce pracy: Zakład Mięsa Drobiowego w Ujazdówku lub Ciechanowie

OBOWIĄZKI:

  • Nadzór i kontrola nad procesem mycia zakładu po zakończonej produkcji
  • Zarządzanie oraz nadzór nad podległymi pracownikami.

OCZEKUJEMY:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Odpowiedzialność, dyspozycyjność, sumienność
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Gotowość do podjęcia pracy w godzinach 4:00-12:00 lub 18:00-2:00

OFERUJEMY:

  • Pracę w profesjonalnym środowisku w firmie posiadającej stabilną pozycję na rynku,
  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę zawartej bezpośrednio z pracodawcą,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Oferty prosimy kierować na adres mailowy: rekrutacja@cedrob.com.pl
Cedrob S.A. - 06-400 Ciechanów, Ujazdówek 2A

Szczegóły pod nr telefonu: 881 052 007lub 23 675 04 79

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

WAŻNE! W procesie rekrutacyjnym będą brane pod uwagę wyłącznie aplikacje zawierające jedną z poniższych klauzul:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego:  "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CEDROB S.A. z siedzibą w Ujazdówku Ujazdówek 2a, 06-400 Ciechanów, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.

Jeśli wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę”.