Lekarz weterynarii - obsługa ferm drobiu

miejsce pracy: woj. mazowieckie  - powiaty ciechanowski, mławski, żuromiński, sierpecki

OBOWIĄZKI:

  • Ścisła współpraca z Zespołem Hodowli Drobiu oraz realizacja zadań zleconych, w tym:
    - Kontrola upadków drobiu na poszczególnych fermach i niezwłoczne przekazywanie informacji do przełożonych o występujących problemach zdrowotnych stada,
    - Raportowanie o wydanych zaleceniach weterynaryjnych i hodowlanych,
    - Przeprowadzanie kontroli hodowcy w zakresie stosowania się do zaleceń weterynaryjnych i hodowlanych na fermach drobiu
    - Wykonywanie obowiązków we współpracy i w stałym kontakcie z kierownikiem działu drobiu
  • Nadzór nad procesem przygotowania fermy do wstawienia piskląt oraz nadzór i kontrola przebiegu chowu drobiu
  • Systematyczne wizyty na fermach drobiu
  • Określanie i realizacja programów szczepień
  • Nadzór weterynaryjny nad stadami drobiu na fermach a w szczególności:
    - badanie stanu zdrowia stad drobiu
    - wydawanie zaleceń weterynaryjnych oraz konsultowanie zaleceń zootechnicznych i kontrola ich przestrzegania
    - stosowanie leków weterynaryjnych
    - prowadzenie dokumentacji leczenia zwierząt
    - wykonywanie badań anatomopatologicznych związanych z potrzebą kontrolowania stanu zdrowia zwierząt
    - zlecanie, pobieranie prób do badań laboratoryjnych

KONIECZNIE OCZEKUJEMY:

  • Wykształcenie wyższe weterynaryjne
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz pracy w zespole,
  • Otwartość, odpowiedzialność i wysoka kultura osobista,
  • Dyspozycyjność, samodzielność i chęć dalszego rozwoju zawodowego,
  • Łatwość w zakresie nawiązywania i budowania relacji interpersonalnych.

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia.

W odpowiedzi na niniejszą ofertę CV prosimy kierować na adres mailowy: rekrutacja@cedrob.com.pl

Cedrob S.A. - Dział Kadr
06-400 Ciechanów, Ujazdówek 2A

WAŻNE! W procesie rekrutacyjnym będą brane pod uwagę wyłącznie aplikacje zawierające jedną z poniższych klauzul:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego:  "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CEDROB S.A. z siedzibą w Ujazdówku Ujazdówek 2a, 06-400 Ciechanów, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.

Jeśli wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę”.