Kierowca samochodu ciężarowego C+E – transport międzynarodowy

miejsce pracy: Zakład Wylęgu Drobiu – Wylęgarnie w Skarżynku, Kossobudach, Mławie, Pawłowie, Gostyninie

OBOWIĄZKI:

  • realizacja zleceń transportowych (Unia Europejska, Ukraina)
  • przewóz piskląt jednodniowych
  • przewóz jaj wylęgowych

OCZEKUJEMY:

  • ważne prawo jazdy kat. C+E oraz stosowne uprawnienia kierowców (karta kierowcy, aktualny kurs na przewóz rzeczy)
  • doświadczenie w prowadzeniu pojazdów ciężarowych
  • paszport
  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • znajomość przepisów czasu pracy kierowców
  • dyspozycyjność, sumienność
  • dbałość o powierzony sprzęt
  • mile widziana licencja uprawniająca do przewozu zwierząt

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie od lipca 2022
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • wszelkie środki i urządzenia konieczne do wykonywania obowiązków
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Oferty prosimy kierować na adres mailowy: rekrutacja@cedrob.com.pl
Cedrob S.A. - 06-400 Ciechanów, Ujazdówek 2A

Szczegóły pod nr telefonu: 881 052 007 lub 23 675 04 79

WAŻNE! W procesie rekrutacyjnym będą brane pod uwagę wyłącznie aplikacje zawierające jedną z poniższych klauzul:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego:  "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CEDROB S.A. z siedzibą w Ujazdówku Ujazdówek 2a, 06-400 Ciechanów, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.

Jeśli wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę”.