Koordynator ds. surowcowych - produkcja kaczki

miejsce pracy: Kutno

OBOWIĄZKI:

  • Nadzór nad produkcją fermową (kaczki reprodukcyjne i kaczki tuczowe),
  • Budowanie zaplecza surowcowego,
  • Tworzenie i budowanie ferm,
  • Planowanie i realizacja planu produkcyjnego,
  • Nadzór, organizacja i kontrola nad przebiegiem procesów produkcyjnych,
  • Odpowiedzialność za ciągłość i terminowość produkcji, optymalizacja kosztów,
  • Efektywne zarządzanie podległym zespołem pracowników, kierowników ferm,
  • Współpraca ze wszystkim działami firmy oraz firmami zewnętrznymi tj. weterynaria, wylęgarnie, firmy produkujące materiał rodzicielski.

OCZEKUJEMY:

  • wykształcenie wyższe, preferowane: rolnicze, zootechniczne lub pokrewne,
  • doświadczenie w produkcji drobiarskiej,
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • dyspozycyjność,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - lidera w branży drobiarskiej,
  • pracę na pełen etat - umowa o pracę
  • możliwość rozwoju kompetencji osobistych i zawodowych,
  • wszelkie środki, szkolenia i urządzenia konieczne do wykonywania obowiązków

W odpowiedzi na niniejszą ofertę CV prosimy kierować na adres mailowy: rekrutacja@cedrob.com.pl

Cedrob S.A. - Centrala - Dział Kadr
Ujazdówek 2A, 06-400 Ciechanów
tel.: 795 133 062 lub 881 052 007

WAŻNE! W procesie rekrutacyjnym będą brane pod uwagę wyłącznie aplikacje zawierające jedną z poniższych klauzul:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego:  "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CEDROB S.A. z siedzibą w Ujazdówku Ujazdówek 2a, 06-400 Ciechanów, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.

Jeśli wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę”.