SPECJALISTA DO ZESPOŁU ANALIZ I BUDŻETOWANIA

miejsce pracy: biurowiec, Ujazdówek

OCZEKUJEMY:

  • wykształcenie wyższe (mile widziane: ekonomia, zarządzanie, finanse, rachunkowość, matematyka),
  • doświadczenie w obszarze analiz,
  • bardzo dobra znajomość MS Excel,
  • znajomość procesów biznesowych i  umiejętność ich  analizy,
  • wysoko rozwinięte zdolności analitycznego myślenia, wyciąganie i prezentowanie wniosków,
  • umiejętność pracy z dużą ilością danych,
  • dokładność i terminowość w realizowaniu zadań,
  • umiejętność  pracy w zespole i pod presją czasu,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • sumienność i dobra organizacja.

OBOWIĄZKI:

  • udział w tworzeniu budżetu,
  • comiesięczne rozliczanie przychodów i kosztów, analiza odchyleń,
  • sporządzanie analiz i raportów w tym prezentacja wniosków i rekomendacji,
  • przygotowywanie prognoz i symulacji,
  • pozyskiwanie funduszy unijnych,
  • przygotowywanie prezentacji.

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • umowę o pracę,
  • pracę w zgranym zespole,
  • udział w szkoleniach.

Zainteresowane osoby spełniające wymagania prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym w terminie do 7 marca 2021 r.

Link do aplikowania:

Szczegóły pod numerem telefonu: +48 795 133 062 lub +48 881 052 007.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych  osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych  do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z art. 7 ust. 1 Rozporządzenia  Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia  27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku  z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu  takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).”

Jeśli  wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych  procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam  zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej  aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji  oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych na okres nie dłuższy niż 2 lata  (zgodnie z art. 7 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady  (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób  fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie  swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE ).”