Referent ds. zaopatrzenia

miejsce pracy: Ujazdówek 2A, 06-400 Ciechanów

OCZEKUJEMY

  • wykształcenia wyższego o profilu ekonomicznym lub/i rolniczym,
  • predyspozycji do pracy z klientem i nawiązywania relacji biznesowych,
  • zdolności organizacyjnych, negocjacyjnych, otwartości i komunikatywności,
  • wytrwałości i ambicji w dążeniu do osiągania celów, umiejętności obsługi komputera (pakiet MS Office),
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

OBOWIĄZKI:

  • zaopatrzenie zakładu w surowce do produkcji pasz,
  • współpraca z największymi młynami w Polsce,
  • współpraca z największymi producentami tłuszczów i olejów w Polsce, Niemczech, Ukrainie, Węgrzech
  • monitorowanie rynku dostawców,
  • negocjowanie warunków współpracy,
  • dbałość o wizerunek firmy,

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • możliwość dalszego rozwoju zawodowego,
    • wszelkie środki, szkolenia i urządzenia konieczne do wykonywania obowiązków.

CV prosimy przesyłać poprzez formularz pod poniższym linkiem:

Kontakt:
Dział Kadr
Ujazdówek 2A
06-400 Ciechanów
tel. +48 795 133 062
e-mail: rekrutacja@cedrob.com.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z art. 7 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE )”.

Jeśli wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych na okres nie dłuższy niż 2 lata (zgodnie z art. 7 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE )”.