Pracownik Produkcji - obsługa wózków widłowych z uprawnieniami UDT

miejsce pracy: Zakład Mięsa Drobiowego w Ujazdówku

OBOWIĄZKI:

  • praca w obszarze przyjęcia żywego drobiu do ubojni,
  • rozładunek klatek z kurczętami - obsługa wózka widłowego,
  • ustawianie pojemników, skrzynek.

OCZEKUJEMY:

  • uprawnienia na wózki widłowe zakończone egzaminem UDT,
  • dyspozycyjności,
  • mile widziane doświadczenie,
  • obowiązkowa książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.

OFERUJEMY:

  • pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę zawartą bezpośrednio z pracodawcą,
  • równoważny system czasu pracy (praca 4 razy w tygodniu po 10 godz. na dwie zmiany - dzienna i nocna),
  • zapewniamy wyżywienie w trakcie pracy,
  • pakiet socjalny,
  • ubezpieczenie grupowe PZU.

CV prosimy przesyłać drogą mailową na adres e-mail rekrutacja@cedrob.com.pl

Szczegóły pod numerem telefonu: 795 133 062

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w   mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu  rekrutacji  (zgodnie z art. 7 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu  Europejskiego i Rady  (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie  ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w  sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy  95/46/WE)”.

Jeśli wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie  danych  osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o  dopisanie  klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich  danych  osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do   realizacji procesów rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych   na okres nie dłuższy niż 2 lata (zgodnie z art. 7 ust. 1  Rozporządzenia  Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27  kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z  przetwarzaniem danych  osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich  danych oraz uchylenia  dyrektywy 95/46/WE)”.