Pracownik akordowy

miejsce pracy: Zakład Drobiarski, Niepołomice k/Krakowa

OBOWIĄZKI:

  • praca przy linii produkcyjnej;
  • praca przy uboju, rozbiorze i pakowaniu tuszek gęsi;
  • doczyszczanie tuszek i elementów;
  • pakowanie;
  • klipsowanie;
  • kalibrowanie, metkowanie;
  • wykrawanie fileta.

OCZEKIWANIA:

  • badania do celów sanitarno-epidemiologicznych;
  • dyspozycyjność;
  • sprawność fizyczna;
  • odpowiedzialność, dokładność.

OFERUJEMY:

  • stabilne i pewne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia, z możliwością zatrudnienia na umowę o pracę;
  • atrakcyjną stawkę godzinową + premia,
  • praca od poniedziałku do soboty,
  • posiłki regeneracyjne,
  • dodatki płacowe za pracę w sobotę,
  • pakiet socjalny,
  • ubezpieczenie grupowe PZU.

CV prosimy przesłać na adres: rekrutacja@cedrob.com.pl
lub

CEDROB S.A.
Dział Kadr
Ujazdówek 2A, 06-400 Ciechanów
tel. +48 728 591 212, +48 881 052 007, +48 795 133 062

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego:
"Wyrażam  zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej  aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji  (zgodnie z art. 7 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady  (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób  fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie  swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE )”.