Zootechnik

w Wylęgarni Piskląt w Kossobudach, gm. Raciąż

w okresie przyuczenia miejsce pracy: Wylęgarnia Piskląt w Skarżynku, gm. Ojrzeń

 Zakres obowiązków:

  • prowadzenie dokumentacji zootechnicznej oraz systemowej
  • planownaie oraz prowadzenie dystrybucji piskląt
  • planowanie zapotrzebowania na pisklęta
  • skup jaj wylęgowych
  • planowanie oraz nadzór nad nakładami jaj wylęgowych
  • planowanie oraz nadzór nad procesem wybierania piskląt
  • zabezpieczanie, przechowywanie szczepionek oraz prowadzenie dokumentacji związanej ze szczepieniem

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe – Zootechnika, Rolnictwo lub pokrewne
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku (zootechnika/kierownika fermy stada rodzicielskiego)
  • dyspozycyjność i komunikatywność
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku – lidera w branży drobiarskiej
  • możliwość rozwoju kompetencji osobistych i zawodowych, awansu
  • wszelkie środki, szkolenia i urządzenia konieczne do wykonywania obowiązków

Oferty prosimy kierować na adres:
Dział Rekrutacji
06-400 Ciechanów, Ujazdówek 2A
tel. 795 133 062

lub

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z art. 7 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).

Jeśli wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych na okres nie dłuższy niż 2 lata (zgodnie z art. 7 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE )”.