TECHNIK WETERYNARII

miejsce pracy: teren woj. mazowieckiego, opolskiego, dolnośląskiego
(3 oddzielne stanowiska pracy)
rodzaj pracy: pełen etat

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • pomoc przy opiece weterynaryjnej nad stadami drobiu

WYMAGANIA:

  • wykształcenie – Technik Weterynarii
  • zaangażowanie w realizację powierzonych zadań - dyspozycyjność - gotowość do pracy przy zwierzętach
  • mile widziane doświadczenie
  • prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

Oferty prosimy kierować na adres:
Dział Kadr
06-400 Ciechanów, Ujazdówek 2A
tel. +795 133 062

lub za pomocą formularza pod linkami:

woj. opolskie: Aplikuj tutaj
woj. mazowieckie: Aplikuj tutaj
woj. dolnośląskie: Aplikuj tutaj

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej  aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z art. 7 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób  fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE)”.
Jeśli  wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych  procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji oraz  przyszłych procesów rekrutacyjnych na okres nie dłuższy niż 2 lata (zgodnie z art. 7 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób  fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE)”.