TECHNIK WETERYNARII

 Miejsce pracy: teren woj. Mazowieckiego

Zakres obowiązków:

  •  pomoc przy zabiegach weterynaryjnych
  • szczepienia stad drobiu technikami masowymi i indywidualnym
       - Aplikacja do systemu pojenia
       - Metoda spray
       - Metoda iniekcji podskórnej
       - Metoda iniekcji domięśniowej
  • prowadzenie szczepień w Zakładzie Wylęgu Drobiu
  • prowadzenie dokumentacji fermowej

Wymagania:

  • wykształcenie – Technik Weterynarii
  • zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
  • dyspozycyjność
  • gotowość do pracy przy zwierzętach
  • gotowość do pracy w terenie
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

Oferty prosimy kierować na adres:

Rekrutacja Cedrob S.A.
06 - 400 Ciechanów, Ujazdówek 2A
tel. 728 909 048 lub 539 999 054

lub

 Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego:
"Wyrażam  zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej  aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji  (zgodnie z art. 7 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady  (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób  fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie  swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE )”.

Jeśli  wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych  procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam  zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej  aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji oraz  przyszłych procesów rekrutacyjnych na okres nie dłuższy niż 2 lata  (zgodnie z art. 7 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady  (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób  fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie  swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE )”.