Specjalista ds. Tworzenia Oprogramowania

OBOWIĄZKI:

  • projektowanie, tworzenie i rozwój aplikacji
  • tworzenie dokumentacji projektowej w zakresie rozwiązań programistycznych

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe informatyczne
  • znajomość programowania obiektowego
  • znajomość relacyjnych baz danych (MSSQL)
  • znajomość języka angielskiego (na poziomie czytania dokumentacji systemowej)
  • zdolności analityczne
  • chęć ciągłej nauki, umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • znajomość języków programowania (C#, ASP.NET)
  • znajomość pakietu Visual Studio (2013 i/lub 2015)
  • znajomość systemów kontroli wersji (np. SVN)
  • znajomość środowiska Android Studio oraz Android SDK
  • prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

  • przyjazna atmosfera
  • program szkoleń
  • możliwość udziału w tworzeniu, rozwoju i implementacji rozwiązań biznesowych
  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę

Oferty prosimy kierować na adres:
Dział Rekrutacji Cedrob S.A.
Ujazdówek 2A, 06-400 Ciechanów
tel. +48 795 133 062

lub

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z art. 7 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE)”.

Jeśli wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych na okres nie dłuższy niż 2 lata (zgodnie z art. 7 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE )”.