Mistrz

w Zakładzie Mięsa Drobiowego w Ujazdówku k/Ciechanowa

Zakres obowiązków:

  • nadzór pracowników wykonujących pracę na przyjęciu żywca
  • stanowiskowa kontrola
  • realizacja powierzonych zadań
  • kontrola jakości produktu
  • zapewnienie ciągłości produkcji
  • kierowanie procesami uboju z zachowaniem reżimów sanitarnych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe: technologia żywności, inżynieria produkcji, towaroznawstwo
  • umiejętność rozwiązywania problemów i dobrej organizacji pracy
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • dokładność
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym - praca w równoważnym systemie czasu pracy
  • dyspozycyjność
  • umiejętność pracy w sytuacjach stresowych
  • mile widziane doświadczenie - znajomość języka angielskiego, niemieckiego, będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - lidera w branży drobiarskiej
  • pracę na pełen etat – zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy
  • możliwość rozwoju kompetencji osobistych i zawodowych, awansu - wszelkie środki, szkolenia i urządzenia konieczne do wykonywania obowiązków

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w   mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu  rekrutacji  (zgodnie z art. 7 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu  Europejskiego i Rady  (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie  ochrony osób  fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w  sprawie  swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy  95/46/WE)”

Jeśli wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie  danych  osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o  dopisanie  klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich  danych  osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do   realizacji procesów rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych   na okres nie dłuższy niż 2 lata (zgodnie z art. 7 ust. 1  Rozporządzenia  Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27  kwietnia 2016 r.  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z  przetwarzaniem danych  osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich  danych oraz uchylenia  dyrektywy 95/46/WE)”

W razie pytań prosimy o kontakt:
CEDROB S.A. - Dział Kadr
tel. 23 675 04 10 lub 795 133 062