Mechanik/Elektromechanik w Zespole Utrzymania Ruchu

miejsce pracy: Zakład Mięsa Drobiowego w Ujazdówku k. Ciechanowa

OBOWIĄZKI:

  • zapewnienie poprawnego funkcjonowania parku maszynowego,
  • wykonywanie okresowych przeglądów maszyn i instalacji elektrycznych,
  • diagnozowanie i usuwanie awarii maszyn i urządzeń linii produkcyjnych,
  • rozwiązywanie bieżących problemów technicznych,
  • prowadzenie dokumentacji związanej z dokonywanymi naprawami i przeglądami.

OCZEKIWANIA:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie (elektryk, elektromechanik, automatyk),
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych i rysunku technicznego,
  • wiedza z zakresu eksploatacji urządzeń elektrycznych,
  • doświadczenie zawodowe,
  • uprawnienia SEP do 1 kV,
  • sumienność, zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole,
  • dyspozycyjność, chęci do podjęcia pracy w systemie zmianowym.

OFERUJEMY:

  • pracę w profesjonalnym środowisku w firmie posiadającej stabilną pozycję na rynku,
  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę zawartej bezpośrednio z pracodawcą,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Oferty prosimy kierować na adres:
Dział Kadr
06-400 Ciechanów, Ujazdówek 2a
tel. 795 133 062

lub

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z art. 7 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE )”.

Jeśli wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych na okres nie dłuższy niż 2 lata (zgodnie z art. 7 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE )”.