Elektryk/Elektromechanik

Zespół Utrzymania Ruchu
w Zakładzie Mięsa Drobiowego w Ujazdówku k/Ciechanowa

Zakres obowiązków:

  • utrzymanie ciągłości pracy parku maszynowego
  • wyszukiwanie i usuwanie awarii oraz uszkodzeń
  • wykonywanie okresowych przeglądów

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe (w szczególności kierunki mechanika, elektronika, elektrotechnika, elektromechanika)
  • uprawnienia SEP do 1kV lub gotowość przystąpienia do egzaminu
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • dyspozycyjność (również w weekendy)
  • umiejętność pracy zespołowej
  • doświadczenie w pracy przy utrzymaniu ruchu w zakładzie produkcyjnym będzie dodatkowym atutem znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych atrakcyjne warunki zatrudnienia

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w  mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji  (zgodnie z art. 7 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady  (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób  fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie  swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE)”

Jeśli wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych  osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie  klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych  osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do  realizacji procesów rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych  na okres nie dłuższy niż 2 lata (zgodnie z art. 7 ust. 1 Rozporządzenia  Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych  osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia  dyrektywy 95/46/WE)”

W razie pytań prosimy o kontakt:
CEDROB S.A. - Dział Kadr
tel. 23 675 04 10 lub 795 133 062