Grupa Cedrob na Narodowym Dniu Dziecka

09 CZE, 2019 GODZ: 13:52

Najmłodsi świętowali w ogrodach premiera

Z okazji Dnia Dziecka 1 czerwca premier Mateusz Morawiecki tradycyjnie już zaprosił najmłodszych do ogrodów swojej kancelarii. Zebranych przywitali dyrektor generalna KPRM Magdalena Tarczewska-Szymańska oraz minister energii Krzysztof Tchórzewski. Na pikniku obecnych było ok. 10 tys. osób. Każdy uczestnik, niezależnie od wieku, znalazł dla siebie interesującą aktywność.

Wśród licznych atrakcji każdy maluch marzący o zawodzie policjanta, strażaka, detektywa czy sapera mógł znaleźć coś dla siebie. Nie zabrakło też rozrywek dla małych odkrywców, wielbicieli gier komputerowych czy fanów sportu. Odbyły się także pokazy wojskowe, w tym pokazy niespotykanych pojazdów militarnych, podczas których dzieci mogły wsiąść do pojazdów bojowych, wziąć do ręki karabin lub przymierzyć hełm i kamizelkę kuloodporną. Inną równie obleganą atrakcją było stoisko detektywistyczne, gdzie dzieci uczyły się składania odcisków palców lub mogły zeskanować twarz w technologii 3D. Na wielbicieli natury czekała nauka dojenia sztucznej krowy i warsztaty o miodzie z udziałem bartnika.

Takie wydarzenie nie mogłoby się obyć bez aktywności sportowych. Na stoisku Ministerstwa Sportu najmłodsi pod okiem instruktora trenowali judo, unihokej, szermierkę czy żeglarstwo oraz grali w piłkarzyki. Mali goście mieli również możliwość zwiedzenia wnętrz KPRM - sali posiedzeń Rady Ministrów oraz gabinetu premiera.

Na wszystkich uczestników czekała degustacja różnego rodzaju przysmaków, zorganizowana przez polskich producentów żywności. Nie ukrywamy, że obecność Grupy Cedrob na tak ważnym wydarzeniu w tym szczególnym dniu to dla nas zaszczyt. Na stoisku serwowaliśmy gościom Grupy Cedrob kiełbaski z grilla, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Uśmiechy goszczące na twarzach najmłodszych oraz ich rodziców do dziś napawają nas pozytywną energią i dają motywację do dalszych działań.


Wybrane zdjęcia pochodzą ze strony Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

Pozostałe artykuły