Wielkanocny konkurs rozstrzygnięty

31 MAR, 2021 GODZ: 08:33


Firma Cedrob S.A. od wielu lat organizuje świąteczne konkursy plastyczne dla dzieci pracowników. Nadrzędnym celem podejmowanej inicjatywy jest pielęgnowanie bogatej tradycji Świąt Wielkanocnych wśród najmłodszych oraz pobudzenie ich do twórczego działania. Zwłaszcza teraz, kiedy dzieci od dłuższego czasu z uwagi na pandemię Covid-19 uczą się zdalnie, cenione są inne kreatywne formy spędzania wolnego czasu.

Tematem konkursu była kartka wielkanocna przygotowana przez dziecko dowolną techniką plastyczną. Dzieci biorące udział w konkursie nie mogły mieć więcej niż 12 lat oraz musiały wykazać się kreatywną siłą, aby walczyć o najlepsze miejsca. A było o co, ponieważ na zwycięzców czekały vouchery do sklepu Smyk o wartości 200 zł, 150 zł oraz 100 zł, w zależności od zajętego miejsca na podium oraz słodycze i gadżety od Cedrob.

Rywalizacja była bardzo zawzięta, gdyż do wielkanocnej zabawy zgłosiło się ponad 60 dzieci. Tym samym jury podzieliło prace na dwie kategorie wiekowe - dzieci do 8 lat oraz dzieci od 9 do 12 lat.

Zgodnie z decyzją jury w kategorii do 8 lat na podium stanęli:

  • I miejsce - Antosia Dzięgielewska 5 lat
  • II miejsce - Michalina Majchrzak 5 lat
  • III miejsce - Filip Krajewski 8 lat

natomiast w kategorii 9-12 lat:

  • I miejsce - Maria Ratkowska 10 lat
  • II miejsce - Łukasz Lejman 9 lat
  • III miejsce - Oliwia Wiśniewska 10 lat

Jednocześnie podkreślamy, że w naszym konkursie wszystkie dzieci zostały docenione za włożony trud oraz pracę i każdy otrzymał paczkę od wielkanocnego kurczaka Cedrob.

Dziękujemy za udział i zachęcamy do uczestnictwa w kolejnych edycjach świątecznych konkursów. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć dzieci z wykonanymi pracami.

Pozostałe aktualności

Dbamy o bezpieczeństwo najmłodszych na drodze

W siedzibie Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie, 25.02.2021 r. odbyło się uroczyste przekazanie na rzecz Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów materiałów edukacyjnych...

04 MAR, 2021 GODZ: 10:00

Bożonarodzeniowa pomoc dla potrzebujących

Cedrob S.A. jest aktywnym uczestnikiem życia społecznego w regionie, w którym funkcjonuje. Troska ta wpisuje się w filozofię społecznej odpowiedzialności biznesu. Od lat nie zapominamy...

21 GRU, 2020 GODZ: 13:51

Modernizacja Ubojni Drobiu w Kutnie

W maju 2019 r. Cedrob S.A. przejął zorganizowaną część spółki Kutnowskie Zakłady Drobiarskie „Exdrob” S.A. w Kutnie, specjalizującej się w uboju kaczek oraz gęsi. Inwestycja ta pozwoliła...

25 LIS, 2020 GODZ: 12:58