Udział Grupy Cedrob na Targach Pracy „Pracodawca Marzeń”

13 MAR, 2019 GODZ: 12:52

W dniu 6 marca br. odbyła się kolejna edycja Targów Pracy „Pracodawca Marzeń” realizowanych przez Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

To już X edycja Targów Pracy SGGW. Spotkanie miało miejsce na terenie starego kampusu w Auli Kryształowej i było skierowane głównie do studentów. Wydarzenie powstało z zamysłu władz, członków uczelni oraz przedsiębiorczych studentów.

Powodem dla którego wydarzenie to zostało zorganizowane była wyraźna chęć wyboru preferowanej ścieżki kariery przez studentów. Dodatkowym przesłaniem tej inicjatywy jest ułatwienie pierwszego kontaktu z potencjalnym pracodawcą. Przedsięwzięcie jest idealną okazją, by spotkać wielu pracodawców w jednym miejscu, a także aby zaprezentować się przed osobami, które na co dzień zajmują się rekrutacjami w czołowych firmach. Wśród pracodawców, którzy zgłosili udział w Targach znalazła się także spółka  Cedrob S.A.

Nasz firma przygotowała strefę doradztwa zawodowego, gdzie studenci mogli zaczerpnąć porad specjalistów na temat pracy i rozwoju w firmie. Uczestnicy wydarzenia chętnie korzystali ze stoiska informacyjnego przygotowanego dla ich potrzeb. Nasi delegaci zaprezentowali aktualne oferty praktyk, staży i nowe oferty pracy w firmie.

Przedstawiciele spółki aktywnie dzielili się swoją wiedzą z zainteresowanymi oraz udzielali odpowiedzi na wszystkie pytania. Wynika to z polityki naszej firmy, która aktywnie wspiera rozwój młodych ludzi. Kandydaci chcieli dowiedzieć się jaka atmosfera panuje w firmie oraz jakie są oczekiwania wobec kandydatów aplikujących na dane stanowisko.

Te wydarzenie było także wyjątkową okazją dla naszej firmy do poznania osób, z którymi być może w przyszłości będziemy współpracować.

Pozostałe aktualności

Uhonorowano "Człowieka wolności"

Za nami VI edycja plebiscytu Człowiek Wolności, organizowanego przez tygodnik „Sieci”. Inicjatywa ta wyróżnia osoby szczególnie zasłużone dla dziejów Polski, wierne narodowym wartościom...

28 STY, 2019 GODZ: 10:46

Integracyjnie ze studentami

17. stycznia 2019r. odbyło się spotkanie przedstawicieli Cedrob S.A. ze studentami Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Wydarzenie wynikało z aktywności uczelni w ramach...

23 STY, 2019 GODZ: 10:03

Cedrob uruchamia studia

10. stycznia w Auli im. Moczarskiego na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie spółka Cedrob S.A. zorganizowała spotkanie promocyjne ze studentami III roku Wydziału Bioinżynierii...

15 STY, 2019 GODZ: 15:50

Świąteczna pomoc od Cedrob

"Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli"Cedrob S.A. rozumiejąc konieczność wsparcia najuboższych z regionu, w którym funkcjonuje, organizuje darowizny...

28 GRU, 2018 GODZ: 13:59