Udział Grupy Cedrob na Targach Pracy „Pracodawca Marzeń”

13 MAR, 2019 GODZ: 12:52

W dniu 6 marca br. odbyła się kolejna edycja Targów Pracy „Pracodawca Marzeń” realizowanych przez Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

To już X edycja Targów Pracy SGGW. Spotkanie miało miejsce na terenie starego kampusu w Auli Kryształowej i było skierowane głównie do studentów. Wydarzenie powstało z zamysłu władz, członków uczelni oraz przedsiębiorczych studentów.

Powodem dla którego wydarzenie to zostało zorganizowane była wyraźna chęć wyboru preferowanej ścieżki kariery przez studentów. Dodatkowym przesłaniem tej inicjatywy jest ułatwienie pierwszego kontaktu z potencjalnym pracodawcą. Przedsięwzięcie jest idealną okazją, by spotkać wielu pracodawców w jednym miejscu, a także aby zaprezentować się przed osobami, które na co dzień zajmują się rekrutacjami w czołowych firmach. Wśród pracodawców, którzy zgłosili udział w Targach znalazła się także spółka  Cedrob S.A.

Nasz firma przygotowała strefę doradztwa zawodowego, gdzie studenci mogli zaczerpnąć porad specjalistów na temat pracy i rozwoju w firmie. Uczestnicy wydarzenia chętnie korzystali ze stoiska informacyjnego przygotowanego dla ich potrzeb. Nasi delegaci zaprezentowali aktualne oferty praktyk, staży i nowe oferty pracy w firmie.

Przedstawiciele spółki aktywnie dzielili się swoją wiedzą z zainteresowanymi oraz udzielali odpowiedzi na wszystkie pytania. Wynika to z polityki naszej firmy, która aktywnie wspiera rozwój młodych ludzi. Kandydaci chcieli dowiedzieć się jaka atmosfera panuje w firmie oraz jakie są oczekiwania wobec kandydatów aplikujących na dane stanowisko.

Te wydarzenie było także wyjątkową okazją dla naszej firmy do poznania osób, z którymi być może w przyszłości będziemy współpracować.

Pozostałe aktualności

Grupa Cedrob rozwija nowoczesną hodowlę trzody

Grupa Cedrob otwiera kolejne obiekty inwentarskie w ramach programu Gobarto 500. W Pszczółczynie, w województwie Kujawsko-Pomorskim, został oddany do użytku kolejny obiekt w ramach...

14 MAJ, 2019 GODZ: 10:16

Grupa Cedrob na festiwalu „Nasze smaki” w Mławie

W sobotę, 11 maja, w parku miejskim w Mławie odbyła się promocja regionalnych i zdrowych produktów wytwarzanych przez przedsiębiorców branży spożywczej oraz regionalnych producentów...

14 MAJ, 2019 GODZ: 08:42

Rozstrzygnięcie wielkanocnego konkursu plastycznego

Niemal 50 prac nadesłano do tegorocznego wielkanocnego konkursu dla dzieci pracowników spółki Cedrob. 17 kwietnia miała miejsce uroczysta gala ogłoszenia zwycięzców i wręczenia...

23 KWI, 2019 GODZ: 10:04

Kulinarne wyzwania z kaczką Kraina Kraka

Im bliżej Świąt, tym większe zainteresowanie wzbudza kwestia z jakich produktów i w jak sposób przygotować tradycyjne, pełne wyrazistego smaku potrawy wielkanocne. W takim momencie...

17 KWI, 2019 GODZ: 13:03