Udział Grupy Cedrob na Targach Pracy „Pracodawca Marzeń”

13 MAR, 2019 GODZ: 12:52

W dniu 6 marca br. odbyła się kolejna edycja Targów Pracy „Pracodawca Marzeń” realizowanych przez Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

To już X edycja Targów Pracy SGGW. Spotkanie miało miejsce na terenie starego kampusu w Auli Kryształowej i było skierowane głównie do studentów. Wydarzenie powstało z zamysłu władz, członków uczelni oraz przedsiębiorczych studentów.

Powodem dla którego wydarzenie to zostało zorganizowane była wyraźna chęć wyboru preferowanej ścieżki kariery przez studentów. Dodatkowym przesłaniem tej inicjatywy jest ułatwienie pierwszego kontaktu z potencjalnym pracodawcą. Przedsięwzięcie jest idealną okazją, by spotkać wielu pracodawców w jednym miejscu, a także aby zaprezentować się przed osobami, które na co dzień zajmują się rekrutacjami w czołowych firmach. Wśród pracodawców, którzy zgłosili udział w Targach znalazła się także spółka  Cedrob S.A.

Nasz firma przygotowała strefę doradztwa zawodowego, gdzie studenci mogli zaczerpnąć porad specjalistów na temat pracy i rozwoju w firmie. Uczestnicy wydarzenia chętnie korzystali ze stoiska informacyjnego przygotowanego dla ich potrzeb. Nasi delegaci zaprezentowali aktualne oferty praktyk, staży i nowe oferty pracy w firmie.

Przedstawiciele spółki aktywnie dzielili się swoją wiedzą z zainteresowanymi oraz udzielali odpowiedzi na wszystkie pytania. Wynika to z polityki naszej firmy, która aktywnie wspiera rozwój młodych ludzi. Kandydaci chcieli dowiedzieć się jaka atmosfera panuje w firmie oraz jakie są oczekiwania wobec kandydatów aplikujących na dane stanowisko.

Te wydarzenie było także wyjątkową okazją dla naszej firmy do poznania osób, z którymi być może w przyszłości będziemy współpracować.

Pozostałe aktualności

Tytuł Osobowość sektora FMCG przyznany!

Z radością przyjęliśmy informację o wyróżnieniu pana Prezesa Andrzeja Goździkowskiego prestiżowym tytułem „Osobowość sektora FMCG”.Nagroda została przyznana przez Kolegium Redakcyjne...

20 MAJ, 2020 GODZ: 11:34