Najpiękniejsze ozdoby wybrane!

21 GRU, 2018 GODZ: 08:28

Cedrob S.A. już drugi rok z rzędu przeprowadził konkurs bożonarodzeniowy skierowany do dzieci pracowników. Inicjatywa ta spotyka się z coraz większym zainteresowaniem, co niezmiernie cieszy organizatora. W tym roku konkurs na najpiękniejszą ozdobę choinkową zaangażował do działania aż 60 dzieciaków. Jest to liczba niemalże dwukrotnie większa niż w zeszłorocznej edycji. Wydarzenie podsumowujące konkurs miało miejsce 20 grudnia 2018 r. w sali zabaw Happy Park w Ciechanowie.

Dzień ten wypełniony był licznymi atrakcjami. Na początku wszystkich zebranych zaprosiliśmy na wręczenie nagród dla trzech najładniejszych prac, których autorzy otrzymali w nagrodę bony podarunkowe do sklepu Smyk o wartości 200, 150 i 100 zł odpowiednio dla I, II i III miejsca. Wyróżnione prace przygotowali Bartosz Bakierzyński, Natalia Jabłonowska i Hania Gontarska. Oczywiście wszyscy milusińscy opuścili wydarzenie z małym upominkiem. Podczas wydarzenia nie mogło zabraknąć Świętego Mikołaja, z którym dzieci chętnie pozowały do zdjęć. Po części oficjalnej na dzieci czekały zabawy w postaci malowania buziek, przeciągania liny i puszczania baniek mydlanych. Do dyspozycji wszystkich najmłodszych był również ogromny park przeszkód, z którego uciechy wydawało się nie być końca.

Firma Cedrob, jako jeden z największych pracodawców w regionie, chętnie angażuje się w projekty promujące rozwój dzieci i młodzieży, a także wspiera lokalne placówki oświatowe. Inwestowanie w rozwój najmłodszych, którzy są podstawą przyszłości naszego kraju, to integralna polityka firmy ze 100-procentowo polskim kapitałem.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do udziału w kolejnych podobnych inicjatywach!

Pozostałe aktualności

Tytuł Osobowość sektora FMCG przyznany!

Z radością przyjęliśmy informację o wyróżnieniu pana Prezesa Andrzeja Goździkowskiego prestiżowym tytułem „Osobowość sektora FMCG”.Nagroda została przyznana przez Kolegium Redakcyjne...

20 MAJ, 2020 GODZ: 11:34