Inspiracja płynie z całego świata!

18 PAŹ, 2017 GODZ: 09:47


Tysiące wystawców, setki tysięcy zwiedzających, najwięksi gracze branży spożywczej, najnowsze trendy i innowacje, największy przekrój produktów i smaków z całego świata. To wszystko w jednym miejscu.

Targi Anuga 2017 – najważniejsze i największe targi światowego przemysłu spożywczego, na których nie mogło zabraknąć stoiska Grupy Cedrob.

W tym roku targi odbywały się od 7 do 11 października, tradycyjnie już w Kolonii, w Niemczech. Podczas wydarzenia Grupa Cedrob zaprezentowała swoją kompleksową ofertę w hali mięsnej, na stoisku o powierzchni 50 m2. Naszą firmę reprezentowali handlowcy wszystkich spółek Grupy. Goście mogli bezpośrednio porozmawiać z naszymi przedstawicielami, dokładnie poznać firmę, a także  specyfikę produktów i usług, które oferujemy. Dużą część naszego portfolio prezentowaliśmy w witrynach chłodniczych, dzięki czemu odwiedzający mogli na żywo obejrzeć, a nawet skosztować naszych wyrobów. Z dużym entuzjazmem chwalono serwowany przez nas gulasz z dzika, wyroby wędliniarskie oraz filet z gęsi w pomarańczach.

Stoisko Grupy Cedrob cieszyło się ogromnym zainteresowaniem odwiedzających. Przeważająca większość z nich trafiała do naszych reprezentantów z konkretnymi zapytaniami. Mimo naszych ogromnych starań, ze względu na ograniczony czas, nie udało nam się porozmawiać ze wszystkimi gośćmi, co jest doskonałym dowodem na to, jak dużym sukcesem okazało się to wydarzenie. Kontakty zawiązane podczas targów Anuga, tak jak podczas poprzednich edycji, z pewnością zaowocują zwiększeniem rozpoznawalności naszych marek, zintensyfikowaniem dotychczasowych oraz nawiązaniem nowych relacji biznesowych.

Z niecierpliwością czekamy na kolejną edycję targów w 2019 r.

Pozostałe aktualności

Zmiany strukturalne w Grupie Cedrob

Gobarto S.A. zawarła z Cedrob S.A. umowę sprzedaży 100 proc. akcji Zakładów Mięsnych Silesia S.A. Kwota transakcji wyniosła 108,3 mln zł. Gobarto o zamiarze sprzedaży ZM Silesia...

29 CZE, 2020 GODZ: 15:41

Tytuł Osobowość sektora FMCG przyznany!

Z radością przyjęliśmy informację o wyróżnieniu pana Prezesa Andrzeja Goździkowskiego prestiżowym tytułem „Osobowość sektora FMCG”.Nagroda została przyznana przez Kolegium Redakcyjne...

20 MAJ, 2020 GODZ: 11:34