Grupa Cedrob na targach spożywczych Anuga 2019

18 PAŹ, 2019 GODZ: 15:31


Odbywające się co dwa lata w Kolonii targi Anuga to największa impreza wystawiennicza w branży spożywczej na świecie. W dniach od 5 do 9 października 2019 r. ponad 17000 zwiedzających odwiedziło aż 11 hal, w których swoją ofertę zaprezentowało niemal 7500 wystawców ze 106 krajów.


Wystawcy z całego świata reprezentowali ogromne spektrum produktów, smaków i innowacji. W tej edycji mocno dyskutowano o żywności przyszłości. Podkreślano znaczenie perspektywicznego podejścia do rynku żywności, wdrażania najnowszych technologii oraz konieczność przystosowania się producentów żywności do zmieniających się trendów konsumenckich.


Pośród wystawców nie zabrakło Grupy Cedrob, która swoją szeroką ofertę zaprezentowała w części Anuga Meat. Była to znakomita okazja do spotkania się z dotychczasowymi kontrahentami, zacieśnienia relacji biznesowych, ale także do pozyskania nowych klientów. Zainteresowani goście mogli skosztować przekąsek przygotowywanych z naszych produktów przez Tomasza Łagowskiego, szefa kuchni mianowanego tytułem "Odkrycie Roku 2018" oraz szefa kuchni w Pałacu Rozalin.


Aktualne trendy, ale także innowacyjne koncepcje dotyczące przyszłości branży spożywczej były tematem wiodącym tegorocznych targów Anuga. Dyskutowano o strategicznych decyzjach, wyzwaniach i problemach przemysłu. Podejmowano także kwestie wolności i transparentności handlu, który powinien stać się podstawą rozwoju gospodarki światowej, co pozwoliłoby bardziej efektywnie wykorzystać globalnie dostępne zasoby.


Przestawiciele Grupy Cedrob odbyli wiele owocnych rozmów biznesowych, które z pewnością przełożą się na wzrost rozpoznawalności marek z portfolio Grupy Cedrob, ale także na realne podniesienie zysków.

Pozostałe aktualności

Zbliża się 11 listopada, pora kupić gęś!

W poniedziałek, 21 października, w Akademii Kulinarnej Whirlpool w Warszawie odbyły się warsztaty kulinarne dla dziennikarzy, organizowane przez spółkę Cedrob. Wśród zaproszonych obecni...

29 PAŹ, 2019 GODZ: 15:54

Obecność Grupy Cedrob podczas IV edycji Kongresu 590

Już po raz czwarty Grupa Cedrob wzięła udział w Kongresie 590 jako Partner Strategiczny. Tegoroczna odsłona wydarzenia odbyła się w dniach 7-8 października w podrzeszowskiej Jasionce....

11 PAŹ, 2019 GODZ: 14:51