Finał świątecznego konkursu dla dzieci pracowników

20 GRU, 2019 GODZ: 14:17


Już po raz 3. wybrano najpiękniejsze dekoracje choinkowe przygotowane przez dzieci pracowników firmy Cedrob.

To kolejny rodzaj świątecznej zabawy dla dzieci pracowników spółki Cedrob, w której mogą zaprezentować swoje zdolności plastyczne. Głównym celem tego konkursu było własnoręczne przygotowanie ozdoby choinkowej, a pracę można było wykonać dowolną techniką, na wybranym przez siebie materiale.

W tegorocznej edycji uczestnikami mogły być dzieci do lat 12. Tym razem mile zaskoczyła nas nie tylko duża liczba przygotowanych prac, których było aż 112, czyli niemal dwukrotnie więcej niż w ubiegłym roku, ale także ogromna pomysłowość jaka im towarzyszyła. Wśród ozdób choinkowych nie zabrakło takich, które przygotowano z makaronu, wyrzeźbiono z ołówka lub do których w bardzo pomysłowy sposób wykorzystano butelkowe kapsle.

Ponieważ konkurs spotkał się z dużym zainteresowaniem, licznie nadesłane ozdoby choinkowe podzielono na dwie kategorie: kategoria I – wiek przedszkolny, dzieci do lat 6 oraz kategoria II – wiek szkolny, do lat 12. W wyniku głosowania w siedzibie Cedrob w Ujazdówku wyłoniono sześciu laureatów, po trzech w każdej kategorii.

Aby wynagrodzić dzieciom ich niewątpliwie duże starania, których efektem były piękne, kolorowe i niezwykle oryginalne choinkowe dekoracje, spółka Cedrob zorganizowała dla nich przedświąteczną zabawę, która odbyła się 16 grudnia w Centrum Zabaw „Happy Park” w Ciechanowie. W tym dniu towarzyszyła dzieciom różnorodność atrakcji, a wśród nich ogromne konstrukcje, zjeżdżalnie, labirynty czy malowanie twarzy. Na wszystkich uczestników wraz ze słodkim poczęstunkiem czekała niespodzianka. Tego dnia nie mogło zabraknąć spotkania dzieci ze Świętym Mikołajem, wraz z którym Kierownik Działu Promocji i Reklamy, Anna Wiśniewska, wręczyła nagrody. Wszystkim zwycięzcom przyznano vouchery pieniężne do sklepu SMYK, w wysokości 250, 200 i 150 zł. Firma Cedrob pamiętała jednak o wszystkich dzieciach biorących udział w konkursie. Każdy uczestnik otrzymał dyplom za uczestnictwo w konkursie oraz świąteczną paczkę z upominkami.

To niejedyny konkurs organizowany przez Cedrob, którego głównym celem jest kultywowanie wyjątkowości najważniejszych świąt, głęboko zakorzenionych w polskiej kulturze oraz rozbudzenie artystycznej wyobraźni wśród dzieci. Ta inicjatywa jest także doskonałym dowodem na to, jak wielką wagę Cedrob przywiązuje w swojej strukturze do ludzi, nie tylko do pracowników, ale także do ich rodzin. Aby dowiedzieć się więcej zapraszamy do obserwowania strony internetowej Grupy Cedrob.

Pozostałe aktualności

Zmiany strukturalne w Grupie Cedrob

Gobarto S.A. zawarła z Cedrob S.A. umowę sprzedaży 100 proc. akcji Zakładów Mięsnych Silesia S.A. Kwota transakcji wyniosła 108,3 mln zł. Gobarto o zamiarze sprzedaży ZM Silesia...

29 CZE, 2020 GODZ: 15:41

Tytuł Osobowość sektora FMCG przyznany!

Z radością przyjęliśmy informację o wyróżnieniu pana Prezesa Andrzeja Goździkowskiego prestiżowym tytułem „Osobowość sektora FMCG”.Nagroda została przyznana przez Kolegium Redakcyjne...

20 MAJ, 2020 GODZ: 11:34