Finał świątecznego konkursu dla dzieci pracowników

20 GRU, 2019 GODZ: 14:17


Już po raz 3. wybrano najpiękniejsze dekoracje choinkowe przygotowane przez dzieci pracowników firmy Cedrob.

To kolejny rodzaj świątecznej zabawy dla dzieci pracowników spółki Cedrob, w której mogą zaprezentować swoje zdolności plastyczne. Głównym celem tego konkursu było własnoręczne przygotowanie ozdoby choinkowej, a pracę można było wykonać dowolną techniką, na wybranym przez siebie materiale.

W tegorocznej edycji uczestnikami mogły być dzieci do lat 12. Tym razem mile zaskoczyła nas nie tylko duża liczba przygotowanych prac, których było aż 112, czyli niemal dwukrotnie więcej niż w ubiegłym roku, ale także ogromna pomysłowość jaka im towarzyszyła. Wśród ozdób choinkowych nie zabrakło takich, które przygotowano z makaronu, wyrzeźbiono z ołówka lub do których w bardzo pomysłowy sposób wykorzystano butelkowe kapsle.

Ponieważ konkurs spotkał się z dużym zainteresowaniem, licznie nadesłane ozdoby choinkowe podzielono na dwie kategorie: kategoria I – wiek przedszkolny, dzieci do lat 6 oraz kategoria II – wiek szkolny, do lat 12. W wyniku głosowania w siedzibie Cedrob w Ujazdówku wyłoniono sześciu laureatów, po trzech w każdej kategorii.

Aby wynagrodzić dzieciom ich niewątpliwie duże starania, których efektem były piękne, kolorowe i niezwykle oryginalne choinkowe dekoracje, spółka Cedrob zorganizowała dla nich przedświąteczną zabawę, która odbyła się 16 grudnia w Centrum Zabaw „Happy Park” w Ciechanowie. W tym dniu towarzyszyła dzieciom różnorodność atrakcji, a wśród nich ogromne konstrukcje, zjeżdżalnie, labirynty czy malowanie twarzy. Na wszystkich uczestników wraz ze słodkim poczęstunkiem czekała niespodzianka. Tego dnia nie mogło zabraknąć spotkania dzieci ze Świętym Mikołajem, wraz z którym Kierownik Działu Promocji i Reklamy, Anna Wiśniewska, wręczyła nagrody. Wszystkim zwycięzcom przyznano vouchery pieniężne do sklepu SMYK, w wysokości 250, 200 i 150 zł. Firma Cedrob pamiętała jednak o wszystkich dzieciach biorących udział w konkursie. Każdy uczestnik otrzymał dyplom za uczestnictwo w konkursie oraz świąteczną paczkę z upominkami.

To niejedyny konkurs organizowany przez Cedrob, którego głównym celem jest kultywowanie wyjątkowości najważniejszych świąt, głęboko zakorzenionych w polskiej kulturze oraz rozbudzenie artystycznej wyobraźni wśród dzieci. Ta inicjatywa jest także doskonałym dowodem na to, jak wielką wagę Cedrob przywiązuje w swojej strukturze do ludzi, nie tylko do pracowników, ale także do ich rodzin. Aby dowiedzieć się więcej zapraszamy do obserwowania strony internetowej Grupy Cedrob.

Pozostałe aktualności

Bożonarodzeniowa pomoc dla potrzebujących

Cedrob S.A. jest aktywnym uczestnikiem życia społecznego w regionie, w którym funkcjonuje. Troska ta wpisuje się w filozofię społecznej odpowiedzialności biznesu. Od lat nie zapominamy...

21 GRU, 2020 GODZ: 13:51

Modernizacja Ubojni Drobiu w Kutnie

W maju 2019 r. Cedrob S.A. przejął zorganizowaną część spółki Kutnowskie Zakłady Drobiarskie „Exdrob” S.A. w Kutnie, specjalizującej się w uboju kaczek oraz gęsi. Inwestycja ta pozwoliła...

25 LIS, 2020 GODZ: 12:58

Modyfikacje w strukturze Cedrob

Firma to żywy organizm, w którym stale przebiegające procesy sprawiają, że niegdyś wprowadzone ustalenia z czasem ewoluują. Codziennie wewnątrz każdej jednostki, komórki, działu, ale...

25 LIS, 2020 GODZ: 11:16