Cedrob sfinansował zakup łóżek dla szpitala w Ciechanowie

23 GRU, 2019 GODZ: 12:33


Na Oddział Kardiologiczny Specjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Ciechanowie trafiły 23 nowe łóżka dla pacjentów. Zakup w całości sfinansowała firma Cedrob.

Uroczyste przekazanie odbyło się 20 grudnia 2019 roku, z udziałem reprezentantów Szpitala oraz Cedrob - wiceprezesa Zarządu, Włodzimierza Bartkowskiego oraz przewodniczącego Rady Nadzorczej, Mirosława Koźlakiewicza.

Poza wspomnianym sfinansowaniem wyposażenia oddziału, firma Cedrob we wrześniu 2018 roku przekazała działającemu przy Szpitalu Hospicjum samochód osobowy. Jest on wykorzystywany do dojazdu do chorych, którzy nie przebywają już w szpitalu, ale nadal wymagają specjalistycznej opieki medycznej.

Firma nieustannie angażuje się w rozwój regionu, w którym funkcjonuje. Wsparcie najbliższej społeczności oraz lokalnych instytucji to nieodzowny element polityki firmy, od lat działającej w myśl zasady zrównoważonego rozwoju oraz realizującej założenia odpowiedzialnego biznesu. Mamy nadzieję, że udzielona pomoc przełoży się na praktyczne korzyści dla pacjentów Szpitala Wojewódzkiego w Ciechanowie.

Pozostałe aktualności

Zmiany strukturalne w Grupie Cedrob

Gobarto S.A. zawarła z Cedrob S.A. umowę sprzedaży 100 proc. akcji Zakładów Mięsnych Silesia S.A. Kwota transakcji wyniosła 108,3 mln zł. Gobarto o zamiarze sprzedaży ZM Silesia...

29 CZE, 2020 GODZ: 15:41

Tytuł Osobowość sektora FMCG przyznany!

Z radością przyjęliśmy informację o wyróżnieniu pana Prezesa Andrzeja Goździkowskiego prestiżowym tytułem „Osobowość sektora FMCG”.Nagroda została przyznana przez Kolegium Redakcyjne...

20 MAJ, 2020 GODZ: 11:34