Cedrob sfinansował zakup łóżek dla szpitala w Ciechanowie

23 GRU, 2019 GODZ: 12:33


Na Oddział Kardiologiczny Specjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Ciechanowie trafiły 23 nowe łóżka dla pacjentów. Zakup w całości sfinansowała firma Cedrob.

Uroczyste przekazanie odbyło się 20 grudnia 2019 roku, z udziałem reprezentantów Szpitala oraz Cedrob - wiceprezesa Zarządu, Włodzimierza Bartkowskiego oraz przewodniczącego Rady Nadzorczej, Mirosława Koźlakiewicza.

Poza wspomnianym sfinansowaniem wyposażenia oddziału, firma Cedrob we wrześniu 2018 roku przekazała działającemu przy Szpitalu Hospicjum samochód osobowy. Jest on wykorzystywany do dojazdu do chorych, którzy nie przebywają już w szpitalu, ale nadal wymagają specjalistycznej opieki medycznej.

Firma nieustannie angażuje się w rozwój regionu, w którym funkcjonuje. Wsparcie najbliższej społeczności oraz lokalnych instytucji to nieodzowny element polityki firmy, od lat działającej w myśl zasady zrównoważonego rozwoju oraz realizującej założenia odpowiedzialnego biznesu. Mamy nadzieję, że udzielona pomoc przełoży się na praktyczne korzyści dla pacjentów Szpitala Wojewódzkiego w Ciechanowie.

Pozostałe aktualności

Kolejny krok w rozwoju infrastruktury Grupy Cedrob

Transport intermodalny to jeden z najbardziej przyszłościowych i prężnie rozwijających się sposobów przewozu towarów, również w Polsce. Dzieje się tak w związku z postępującą, zarówno...

28 WRZ, 2020 GODZ: 13:29

Wspieramy promocję polskiej żywności

Dzień Polskiej Żywności to inicjatywa twórców Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie”, obchodzona co roku 25 sierpnia. W tym roku świętujemy 8. edycję tego wydarzenia.Dzień...

24 SIE, 2020 GODZ: 12:38