Bożonarodzeniowa pomoc dla potrzebujących

21 GRU, 2020 GODZ: 13:51


Cedrob S.A. jest aktywnym uczestnikiem życia społecznego w regionie, w którym funkcjonuje. Troska ta wpisuje się w filozofię społecznej odpowiedzialności biznesu. Od lat nie zapominamy o wsparciu najuboższych i najbardziej potrzebujących, zwłaszcza w okresie Świąt Bożego Narodzenia, kiedy ta pomoc jest nadzwyczaj potrzebna.

Ten rok jest szczególnie trudny dla nas wszystkich. Od kilku miesięcy zmagamy się z konsekwencjami  pandemii Covid-19, która odbija się na naszym zdrowiu oraz życiu codziennym. W tym wyjątkowym okresie nasza firma pamiętała o najbardziej potrzebujących w regionie. Wierzymy, że przekazane wsparcie produktowe pomoże przygotować się im na ten świąteczny czas oraz wniesie do ich domów rodzinne ciepło, optymizm i wiarę na przyszłość.

W tegorocznej edycji świątecznej we współpracy z ośrodkami pomocy społecznej, placówkami wychowawczymi oraz parafiami dotarliśmy z pomocą produktową do ok. 450 domów rodzinnych.

Pozostałe aktualności

Modernizacja Ubojni Drobiu w Kutnie

W maju 2019 r. Cedrob S.A. przejął zorganizowaną część spółki Kutnowskie Zakłady Drobiarskie „Exdrob” S.A. w Kutnie, specjalizującej się w uboju kaczek oraz gęsi. Inwestycja ta pozwoliła...

25 LIS, 2020 GODZ: 12:58

Modyfikacje w strukturze Cedrob

Firma to żywy organizm, w którym stale przebiegające procesy sprawiają, że niegdyś wprowadzone ustalenia z czasem ewoluują. Codziennie wewnątrz każdej jednostki, komórki, działu, ale...

25 LIS, 2020 GODZ: 11:16